Ремонт на количка Peg Perego Aria Twins - къде в Сф?

  • 1 184
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Пускам темата и тук, освен в На пазар, с надеждата, че като мами на близначета е възможно да сте се сблъсквали с подобен проблем с този модел количка Peace
Съжалявам, ако темата не е за тук и ако е така, моля, модераторът да я премести Peace
На колега, който е с близнаци, му подарихме такава количка, но преди дни се е счупила някаква пружинка в колелото . Предполагам, че може да се смени цялото колело или дасе измисли нещо. Моля ви, ако знаете сервиз на Пег Перего или сте имали подобен проблем, да споделите как го измислихте Peace

# 1
  • Мнения: 412
най лесно ми се струва да попита там откъдето е закупена - най-вероятно е още в гаранция или поне има сервиз

# 2
  • Мнения: 8 917
най лесно ми се струва да попита там откъдето е закупена - най-вероятно е още в гаранция или поне има сервиз

От Пакостник е - ще го накарам да пита. Гаранцията е само година Sad

# 3
  • Мнения: 3 336
най лесно ми се струва да попита там откъдето е закупена - най-вероятно е още в гаранция или поне има сервиз

От Пакостник е - ще го накарам да пита. Гаранцията е само година Sad

Слънчице, ето ти телефона на вносителите на Пег Перего, няма начин да не знаят - 927 73 27 Peace

# 4
  • Мнения: 11
Единствения сервиз на Peg Perego в BG е в Пловдив , фирмата е Вито де Симоне- 032621641.
Аз от там си купих количката и ако има гаранция, най-добре е там да се обадиш. 

# 5
  • софия
  • Мнения: 555
аз като си поръчвах количката от Пловдив говорих с съпругата на собственика - много любезна дама, която ми обясни, че ако се счупи колело то може да бъде поръчано (ако в момента нямат в наличност), така че обаждайте се в Пловдив - там е истината

Общи условия

Активация на акаунт