Кога започнахте

  • 1 784
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
да давате на бебетата си нещо друго, освен мляко за вечеря. Преди малко бавачката ме хвърли в размисли да съм давала на Бобо вечер вместо шишето с мляко, попара от бисквити в ад.мляко. По-добре щял да спи и т.н.
Аз си мислех, че ще се ориентирам по детето - когато започне да ми се буди по-рано и т.н., но кажете все пак вие как постъпихте или бихте постъпили?

# 1
  • Мнения: 196
Преди месец, тъй като моят син сам отказа вечерното мляко. Вечер му правя супа - аз така му викам -  порцията му мляко със зеленчуково пюре да се сгъсти до консинстенцията на крем супа, за да я яде с лъжица. Детенце пак се буди сутрин рано пие млякото и заспива пак и мисля, че така си е нормално. Колкото за това, че вечер спи малко неспокойно аз го отдавам на никненето на зъби.

# 2
  • Мнения: 2 258
Ние все още сме си на мляко....

# 3
  • Мнения: 830
Аз започнах , откакто беба яде детска кухня , а това стана около 8-ми-9-ти месец , вечер да и давам по КОЛКОТО ИСКА от супата или от второто - зависи кое харесва повече . И после винаги и давам шишето с мляко - 150 или 180 мл , според колко е яла от другото . Понякога не иска друго освен млякото си , давам и коричка хляб , или баничка ако съм правила , или нещо друго дребно от нашите манджи подходящо за нея . А понякога иска първо да си изпие млякото , и тогава яде супите и т.под.
НО , каквото и да е  вечеряла , и колкото и да е било то като количество , пак се буди много рано - 5  , 5.30 . По изключение - 6 . Пие мляко - 180 мл , на един дъх , и понякога заспива , понякога - не  Cry .
Нощем не се буди , само по изключение . Вечеря към 8 , заспива 8.30 - 9.оо най-късно .

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
средата на 8-я месец . при мен наистина по4на да се буди мн бързо и аз опитах с ве4еря .

# 5
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Аз май ще поизчакам значи. За сега ми се буди нормално. Нощем се буди но за да пие вода, че мойто е като жаба постоянно лочи.

Общи условия

Активация на акаунт