Тичането и свалянето на килограми

  • 46 275
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
Искам да ви питам има ли сред вас момичета които са тичали за отслабване и какъв е резултата.Аз започнах да тичам като се увивам със фолио поне проблемните места като краката,дупето и така казаха че имало ефект,та да видим.Вие какво мислите?

# 1
Поела си правилният път за сваляне на кила.
Колко пъти в седмицата тичаш?
В зала или навън?
Ако си в зала ползвай и степер за стягане.
След месец ако тичаш всеки ден и пазиш умерена диета ще си доста кила надолу.
От тичане се сваля много ,ама много и се тонизираш.

# 2
  • Мнения: 4 362
Ами започнах да тичам след като ми свършиха лекциите,тичам навън по точно на стадиона.
Разбрах че и това със увиването със фолио създава представата като сална понеже изтича много пот.
Диета да но лека защото тичането ме измаря просто ще сменя начина си на хранене.Тичам и с компания за да не ми е скучно

# 3
  • Мнения: 2 099
Ще успееш,има много голям ефект.Аз бях 86кг......С тичане и плодове и сокове за един месец бях 15 кг по-малко..................Тичах 3-4 месеца и бях в страхотна форма.Стопих всичко излишно по мен.Тичах около 5км сутрин и толкова вечер.А за фолиото не бих ти го препоръчала.По добре след тичане в банята,интензивно търкане с масажна ръкавица,редуване на топла и студена вода^това го препоръчват,но неможех да го понеса и не го правех^и след това намазване с някакъв антицелулитен крем.После за стягане на кожата,ако имаш много кг за сваляне както бях аз пробвай акваджогинг.Стяга много добре кожата и мускулите се оформят много хармонично и красиво.Не приличаш на Рамбо,ами изглеждаш стегнат без да си много мускулест и груб.

# 4
  • Мнения: 4 362
Цитат на: nelipyxo
А за фолиото не бих ти го препоръчала.

Защо не би ми го препоръчала не е ли добър метод?

# 5
  • Мнения: 1 533
И на мен ми се тича, ама с тия песове бездомни ме е шубе вече... newsm43   animal037

# 6
  • Мнения: 2 099
Цитат на: Deq

Защо не би ми го препоръчала не е ли добър метод?

Хм незнам колко има логика,но се нарушавало кръвообръщението....същото било и с тези термогащи.Да ти кажа и аз съм се увивала с фолио,обаче като тичам много и краката ми стават целите мокри и то фолиото почва да се смъква....абе неприятно си е...принудих се да си обувам клин върху омотаните с фолио крака,задник и корем и накрая мязах на потно прасе.Писна ми и ги зарязах,почнах с масажи под душа и антицелулитен крем и резултата беше налице Grinning  Grinning  Grinning Ако искаш и имаш желание продължавай с фолиото.

# 7
Няма по-ефикасен метод от този за сваляне на излишните килца. Преди сватбата ми тичах всеки ден в продължение на 20мин, за 1 месец. Не съм спазвала никаква диета и не съм се мазала с никакви кремове. Без проблем свалих 9 кг. Колкото и смешно да звучи, тичах в къщи на място. Това ми го каза учителят ми по физиотерапиа в НСА и аз го помислих за луд! Сега съм му благодарна, че ми отвори очите!

# 8
  • София
  • Мнения: 786
Цитат на: Mini
Не съм спазвала никаква диета и не съм се мазала с никакви кремове. Без проблем свалих 9 кг. Колкото и смешно да звучи, тичах в къщи на място. Това ми го каза учителят ми по физиотерапиа в НСА и аз го помислих за луд! Сега съм му благодарна, че ми отвори очите!


Лелееее ти сериозно ли?????
Ако е истина направо почвам на секундата  Grinning

# 9
  • Мнения: 9 894
и мен ме заинтригува бягането на място вкъщи, защото навън нещо ми е некомфортно. Аз няма къде да отслабвам, само искам да съм стегната. Обаче съм доста обездвижена и повече от 3 минути не мога засега да пробягам. Добре ли е? И още нещо - трябва ли да махам енергично с ръце и да вдигам коленете високо?Simple Smile

# 10
  • Мнения: 863
определено съм ЗА тичането, сваляш килограми и се чувстваш невероятно , като след секс Wink
раз4итам на това след раж Grinning дането за връщане към старата фигура

# 11
  • Мнения: 1 014
Аз видях, че не мога да пазя диети. Движението му е майката. Това е истината!

# 12
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Светлана
Аз видях, че не мога да пазя диети. Движението му е майката. Това е истината!

И аз съм точно като тебе,пазя ли диети-просто психически се променям и ставам зла,но имам все пак едно въпросче?Колко време след раждането-нормално или секцио-може да се почне физическо натоварване-имам предвид лек фитнес или бягането?

# 13
  • Мнения: 1 014
Coeur, лекарите са казали, че едва след 6-ия месец от раждането може да се започне с упражнения.

# 14
Цитат на: Mini
Няма по-ефикасен метод от този за сваляне на излишните килца. Преди сватбата ми тичах всеки ден в продължение на 20мин, за 1 месец. Не съм спазвала никаква диета и не съм се мазала с никакви кремове. Без проблем свалих 9 кг.


Аз съм на същото мнение. Преди сватбата тичах и аз по 20 мин. и мога да кажа, че свалих 7 кг. и без диети и други такива.
Бях се притеснила че няма да  стане роклята че съм качила , а то се оказа че съм свалила.
 Голям майтап беше на сватбата като за малко щях да се изтърся по стълбите  защото роклята беше доста дълга.
Като ми е мереха колко сантиметра от тока да е беше 2 см., а в деня на сватбата беше дълга почти 3 см.
Така че успех! #Milti

Общи условия

Активация на акаунт