Въпроси и отговори.......Справки

  • 10 095
  • 165
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това е тема за всякакви въпроси....за тел. кодове, лични номера, градове......и всичко, което ни е хрумнало и за което не си струва да се пуска цяла тема......


Пускам темата, защото незнам как е  лайка на руски.......как беше- ромашка ли ?

# 1
  • Мнения: 7 474
лайка = ромашка  Laughing

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 161
 Blush

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 08:25 от Chanel

# 4
  • Мнения: 5 877
Secret, такава тема се подминава. Просто никой не бърка всеки ден в една и съща тема. Докато за конкретен въпрос ще си кажеш "а, това го знам, дай да му кажа на момичето, да не тъне в невежество"  Laughing

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
secretgarden, благодаря за темичката!  bouquet И да не пускам отделна, ще се възползвам да попитам тук:
Някой знае ли къде в Интернет мога да видя точно време за България? Малко съм педант на тема точност и обичам часовникът ми винаги да показва точен час.
А да знаете и този месец ли ще подаваме справка на социалните за неизвинени отсъствия, т.е. всеки месец ли го искат това?
Благодаря на отзовалите се!

# 6
  • Мнения: 920
Благодаря, Градинарке  bouquet
От известно време ме вълнува 1 глупост, но нали знаете, като ти се загнезди нещо в главата...
А отделна тема не бих пуснала.

Голяма уста гладен - от кое детско беше.
Никой от познатите ми не можа да ми отговори.

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Благодаря, Градинарке  bouquet
От известно време ме вълнува 1 глупост, но нали знаете, като ти се загнезди нещо в главата...
А отделна тема не бих пуснала.

Голяма уста гладен - от кое детско беше.
Никой от познатите ми не можа да ми отговори.
Мисля, че беше от детски курс по Английски език. Имаше едно животно/чудовище - Биг Мъзи. Той казваше така, ако не се лъжа Thinking

# 8
  • Мнения: 1 533
Трябва ми и на мен справка - къде изчезна Гейминг???

# 9
Благодаря, Градинарке  bouquet
От известно време ме вълнува 1 глупост, но нали знаете, като ти се загнезди нещо в главата...
А отделна тема не бих пуснала.

Голяма уста гладен - от кое детско беше.
Никой от познатите ми не можа да ми отговори.

От "Смърфовете" - "Голяма уста иска ядееее"  Simple Smile Май отдавна не са ги въртели серийките по някоя телевизия...

# 10
  • Мнения: 920
Мерси, Торбалане. Оттам ще да е, защото детски курс по англ. не съм гледала.
Мернах ги някъде в торентите смърфовете.

# 11
  • Мнения: 7 474

Вчера помислих, че се шегуваш за тази тема  Joy Но идеята е супер - Бюро-справки!

# 12
  • София
  • Мнения: 551
secretgarden, благодаря за темичката!  bouquet И да не пускам отделна, ще се възползвам да попитам тук:
Някой знае ли къде в Интернет мога да видя точно време за България? Малко съм педант на тема точност и обичам часовникът ми винаги да показва точен час.
А да знаете и този месец ли ще подаваме справка на социалните за неизвинени отсъствия, т.е. всеки месец ли го искат това?
Благодаря на отзовалите се!
http://vremeto.start.bg/

# 13
  • София
  • Мнения: 1 479
secretgarden, благодаря за темичката!  bouquet И да не пускам отделна, ще се възползвам да попитам тук:
Някой знае ли къде в Интернет мога да видя точно време за България? Малко съм педант на тема точност и обичам часовникът ми винаги да показва точен час.
Абсолютно точно астрономическо време (greenwich mean time) може да се види тук : http://wwp.greenwichmeantime.com/info/current-time.htm, като за България се добавят 2 часа, естествено.

# 14
  • Мнения: 397
А някой да знае къде се подменя стара шофьорска книжка? (за София) - В КАТ Дървеница или в районното?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт