Къде в София изследване за АБКМ?

  • 402
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 803
Ще съм много благодарна,ако някой ми даде координати къде можем да направим такова изследване,тъй като съм от Кюстендил и нямам идея,а спешно ни се налага.Ние сме само и единствено на кърма вече 5 месеца и 9 дни,като изключим онези 50 мл.Аптамил,които ни докараха до болница.Но сега ме притесняват ситни пъпчици по лицето и коремчето,явно аз съм яла нещо,което не трябва.Най-добре ще е да си направим това изследване,за да сме по предпазливи занапред.Благодаря ви предварително .

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 20:51 от лилиана

# 1
  • Мнения: 3 926
Никъде не правят такова изследване ако детето е под 3 години. Най-добре да посетиш алерголог, ако предпочиташ конвенционалните методи. Ако си склонна да се довериш на алтернативните - с две ръце съм за хомеопатично лечение. Моята щерка е с АБКМ и не съм ходила при лекар, за да ми го каже. Просто след като търчахме до Пирогов и без малко да ни оставят там, аз я помъкнах по хомеопати. Сега нещата са доста по-добре. Вече яде масло и сирене в малки количества. Ще видим как ще я караме занапред Grinning
Успех и пусни търсачка във форума. Ще ти излязат много теми с такива въпроси, а също така и координати на алерголози и хомеопати Grinning

Общи условия

Активация на акаунт