кога отпада нощното хранене

  • 6 695
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
здравейте
много съжалявам ако повтарям темата,но ви моля да ми кажете кога трябва да отпадне нощното хранене?Моята госпожица е само на месец и половина и се храни по 5-6 пъти на ден като голямата ни пауза е от 20:00 до 02:00.Предварително благодаря newsm03

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
При нас отпадна по нейно желание в края на третия месец.

# 2
  • Мнения: 27 524
Когато се откаже детето - може да е на един месец, може да е на 7 годинки  Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 488
При нас отпадна в началото на 3 месеца тя така си реши сама

# 4
  • Мнения: 509
Аз на моето дете го спрях към втория месец.

# 5
  • Мнения: 2 849
При нас още не е отпаднало ,на 8 месеац е Вики .Надявам се скоро да спре да се буди . Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 5 362
Когато детето само поиска това.Кали се отказа сама на почти 2 месеца.

# 7
  • Мнения: 6 461
Mr. GreenПри нас още не е отпаднало.... Crazy(Плмен-1г и2м. обича да хапва нощно време)
Детето само ще си покаже Peace

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
При нас отпадна в края на 2 месец, просто той не се събуждаше до сутринта

# 9
  • Мнения: 1 555
Оооо, специално за нощното хранене съм настроена доста бойно  Party когато синът ми навърши един месец му спрях кранчето и дотам, естествено ако е на кърма логично е да е в по-късен етап, но пак не е хубаво да се прекалява !

# 10
  • Мнения: 1 448
Сам се отказа на втория месец, но покрай зъбите сега понякога си хапва и през нощта  Crazy

# 11
  • Мнения: 96
От както се е родила малката не е яла през ноща. Не се буди а и аз не я буда. Вечер яде към 12,30ч. и после чак сутринта към 06,30ч. Баткото съм го хранила нощно време само един месец и той сам се отказа.

# 12
  • Мнения: 3 360
Още втория месец и оттогава не съм хранила нощем/всъщност и двете ми деца не са хранени нощем/ Wink

# 13
  • Мнения: 270
При нас все още не е отпаднало.Явно тя сама ще си реши кога да го махне.

# 14
  • Мнения: 5 026
 Как е при нас-спря с нощните хранения около 3 месец, а около 5-я си ги върна отново. И сега нощем хапваме по 3-4 пъти-понякога.

Общи условия

Активация на акаунт