Пюретата Sunval

  • 1 087
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 500
Доволни ли сте от тях? На каква цена ги купувате? Къде мога да ги намеря?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Аз съм много доволна от тази марка.Купувам плодовите по 1,79 , зеленчуковите 1,90-2,00 и месните 2,20-2,30 лв.Няма ги в Била и Метро,но къде ги има в София не знам.

# 2
  • Мнения: 4 428
И аз /съответно Маги/ съм много доволна от тази марка. Но не съм я виждала по голямите магазини. И в Хит ги няма. Аз ги купувам от две квартални магазинчета за бебешки храни. Провери при вас дали ги има.
Иначе съм купувала почти всичко без плодови. Цени не мога да те ориентирам точно, но са малко по-евтини от Хип, около цената на Бебивита са. Те се водят хипоалергенни и за това са доста изчистени.

# 3
  • Мнения: 983
Много съм доволна, давах много от тези пюрета, Мимито ги хапваше с голям апетит, но вече е голяма.

# 4
  • Мнения: 2 849
Купувала съм ги от ХИТ .Водят се много пречистени ,стават за алергични деца .Според вкуса на Вики са гъсти и добавям малко вода . Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
И аз съм давала от тях - общо взета съм доволна, само че наистина са малко по-гъсти (повечко нишесте имат май  Rolling Eyes)
Купувах ги предимно от детски магазин Пинокио в Дружба. В Била, Кауфланд и Хит не съм ги виждала

# 6
И ние ги харесваме. Предпочитам ги, защото нямат сол в зеленчуковите и захар в някои плодови. Приготвят се само от два-три плода или зеленчука. Имат оризово брашно и затова са по-гъсти.

# 7
  • Мнения: 1 555
Да страхотни са особено ако има съмнения за хранителна алергия се препоръчват въпросните пюрета !!

# 8
  • Мнения: 5 391
И аз много ги харесвам, детето също, но в Русе няма целият им асортимент Confused

# 9
  • Мнения: 7 803
супер са  Peace

# 10
  • Мнения: 1 999
И у нас много се харесват!

# 11
  • София
  • Мнения: 7 013
Синът ми ги харесваше, но ни бяха много гъсти. Купувала съм ги и от Била.

# 12
  • Мнения: 3 500
Синът ми ги харесваше, но ни бяха много гъсти. Купувала съм ги и от Била.
От коя Била, buni, че в Люлинската ги няма.

# 13
  • Мнения: 548
В Била не съм ги виждала. И аз като Джеси ги купувах от Пинокио в Дружба. Малкият много ги харесваше. Цените са една идея под Хип.
Защо не звъннеш на вносителя или разпространителя и не ги питаш къде в твоя район се продават?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И ние много ги тачим, а и цената определено ме устройва. Лошото е,че ги има на определени места, а асортимента е беден.

Общи условия

Активация на акаунт