Частен детектив

  • 2 943
  • 11
  •   1
Отговори
Чудя се от известно време, дали да не наема частен детектив, за да разбера какво аджеба е положението, в което ме вкара мъж ми...
Та въпросът ми е, някой прибягвал ли е до такива услуги, дават ли резултат и каква е тарифата?

# 1
  • Мнения: 473
Чудя се от известно време, дали да не наема частен детектив, за да разбера какво аджеба е положението, в което ме вкара мъж ми...
Та въпросът ми е, някой прибягвал ли е до такива услуги, дават ли резултат и каква е тарифата?

Ами ще си дадеш парите само.Ако се е стигнало до там и да не наемаш пак ще разбереш.А за тарифите незнам.По добре му постави една въшка в мобилния телефон.Е в банята като влезе няма да 4уеш какво става но пък ще имаш топла връзка по всяко време Joy Joy Joy Joy Joy

# 2
  • Мнения: 6 417
2-3 дни наблюдение са 300-400 лв.

# 3
  • Мнения: 51
Доста им е СОЛЕНА тарифата. От познати знам, че 50лж на астронимически час е минимума. По- добре дай парите за уроци на детето. А мъжа ти със и без частен детектив пак ще си прави каквото му се прави...
От познати знам

# 4
  • София
  • Мнения: 6 477
Чудя се от известно време, дали да не наема частен детектив, за да разбера какво аджеба е положението, в което ме вкара мъж ми...
Та въпросът ми е, някой прибягвал ли е до такива услуги, дават ли резултат и каква е тарифата?

Ами ще си дадеш парите само.Ако се е стигнало до там и да не наемаш пак ще разбереш.А за тарифите незнам.По добре му постави една въшка в мобилния телефон.Е в банята като влезе няма да 4уеш какво става но пък ще имаш топла връзка по всяко време Joy Joy Joy Joy Joy
Тонката, пишеш за слагане на някаква "въшка" в мобилен телефон? Знаеш ли повече по въпроса? Питането ми е понеже моя приятелка се съмнява, че бившето й гадже е погодило този номер.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
о и мен ме интересува Тонка дай инфо

# 6
  • Мнения: 505
Моето мнение е че за жалост свестни частни детективи у нас все още няма. Всичко което съм чувала и виждала че се прави на Запад тук е просто химера. Триста лева искат обикновено като начало, за да се заемат със случая, подписва се договор в който няма никаква клауза за време или за връщане на парите, ако няма развитие по случая. С две думи просто си хвърляш парите някъде и започваш да чакаш вест от арменския поп. Моя близка пострада по описания начин от софийска фирма с уж добро реноме. Замазаха и очите, че уж са провели някакво разследване и до никъде не са стигнали, после спряха да и се обаждат - тя ходи няколко пъти до офиса им, но така и не можа да се срещне с шефа на фирмата. Вдигна ръце от тях и забрави за парите.

# 7
  • Мнения: 473
о и мен ме интересува Тонка дай инфо


Незнам подробности но ще попитам тук -там ще събера малко инфо и ще кажа newsm78.Това по филмите съм го гледала Grinning.Но една позната ми каза наскоро 4е има такова магазин4е дето може съвсем спокойно да си купиш това онова за шоу."Чук чук кой е там "нали се сещаш .Ще провера и докладвам  bouquet

Забравих да ви кажа аз си имам камера съвсем слу4аино стана моя ми я монтира да си гледал блока и ми даде паролите.К'во да му гледа от нас незнам аз живея доста дале4е от него та дори и да види нещо докато отиде ....абе луда работа.До сега не се бях замисляла не 4е ме интересува ве4е ама я аз да погледан тая ве4ер кой му ходи на гости и с кой си излиза моя.Ей така за разнообразие  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 225
Защо ти не се направиш на детектив, взимаш си един ден свободен от работа, хващаш едно такси и право към целта ти. Мисля че по-евтино ще ти излезе.

# 9
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Защо ти не се направиш на детектив, взимаш си един ден свободен от работа, хващаш едно такси и право към целта ти. Мисля че по-евтино ще ти излезе.
Тц, изобщо не е удачен тоя вариант.
Първо на непрофесионалиста страшно му личи, че следи някого - или ще те изловят веднага и ще стане скандал, или човекът, когото следиш ще стане по-предпазлив. Още по-лошия вариант - може даже да се позабавлява за твоя сметка.
Друг момент, особено ако се гледа отдалече - въображението на пристрастния рисува ужасни картини Rolling Eyes.
Нужни е само малко по-криво разположение на персонажите и наблюдаващият да е човек чувствителен в достатъчно объркана ситуация. Такъв филм ще си снима самичък, какъвто и в Холивуд няма да имат въображение да направят.
Не на последно място - какво искаш да докажеш с това? Ако е само, за да се увериш в нещо, което вече си сигурна - да, става (с известни резерви, имайки предвид написаното по-горе).
Ако искаш да слагаш картите на масата обаче, това изобщо не е достатъчно. Винаги могат отсреща да те парират, че си с развинтено въображение и потенциален пациент на едни вече затворени болнични заведения Close.
Ако доказателството е неоспоримо (снимки в близък план, примерно) остава рискът следеният да стане неконтролируемо агресивен.
За пред съда май не върви нито едното, нито другото - нито собственоръчно събрана информация, нито такава от детектив се приема за доказателство. Така поне беше преди. Ако не съм права - да ме оборят по-добре запознатите Wink.

# 10
  • Мнения: 818
Остава да пишем до продуцентите на Прелюбодейци,да дойдат в БГ да снимат.Но не ми се мисли колко работа ще имат ooooh!

# 11
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Наистина предаване тип "Прелюбодейци" би било решение  Twisted Evil . Но не го виждам да се задържи повече време на наша почва. Я водещия, я някой от операторите ще бъде пребит, заплашен, "респектиран" и какво ли още не от някой хванат в крачка мутраген. Или пък направо ще бъде свалено от екран, защото някой "сгащен" политик се е обадил и е наредил това "отгоре"  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт