обувки Бенетон?

  • 2 046
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
Някои купувал ли си е такива за децата?аз съм купувала само на  Барби ботушки  и съм много доволна вече трета година ги носим и не са мръднали .

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз съм купувала есенни, но за едногодишно дете. Бяха единствените, които ставаха за по-висок свод, а цената - като КК. Нямам оплаквания за качеството.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
не съм доволна от пантофите на Бенетон

# 3
  • Мнения: 4 418
Аз лятото взех на баткото сандали Бенетон- доволна съм оцеляха Grinning

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
на кое му викате обувки Бенетон?Ако е на тези,които се вкарват от Сандик,те са менте и нямат нищо общо с Бенетон

# 5
  • Мнения: 6 039
на кое му викате обувки Бенетон?Ако е на тези,които се вкарват от Сандик,те са менте и нямат нищо общо с Бенетон

Да, предполагам това всички са го разбрали

# 6
  • Мнения: 3 457
ми да за тях питам,но те имат лиценз от бенетон ина4е как така 6те ги продават,в турция също съм жийдала барби и бенетон newsm78такъв

# 7
  • Мнения: 660
Купих пантофките на Бенетон от ХипоЛенд в Скай Сити . Е , просто са перфектни ! / на фона на буйките на КК #2gunfire / . Много меки и удобни , добре ушити и на добра цена , така че сега ще се оглеждам и за други модели . Видях една "стена" с техни обувки в магазин за спортни стоки в подлеза на НДК .

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
на кое му викате обувки Бенетон?Ако е на тези,които се вкарват от Сандик,те са менте и нямат нищо общо с Бенетон

Да, предполагам това всички са го разбрали
Явно не всички са го разбрали.
Влезни в Бенетона и виж дали има същите модели.Нали не мишлиш,че има причина да не продават такива обувки,след като те са представителите за България

# 9
  • Мнения: 3 457
така е ,но ето виж аз съм много доволна от тези ботушки барби-само трета година ги носим Mr. Green и не са мръднали Peace

# 10
  • sofia
  • Мнения: 4 296
на кое му викате обувки Бенетон?Ако е на тези,които се вкарват от Сандик,те са менте и нямат нищо общо с Бенетон

Да, предполагам това всички са го разбрали
Явно не всички са го разбрали.
Влезни в Бенетона и виж дали има същите модели.Нали не мишлиш,че има причина да не продават такива обувки,след като те са представителите за България
от Сандик ми казаха,че били оригинални обувките,но цената е такава само защото те така се били спазарили с Бенетон и аз искрено им се посмях. Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 3 457
че тя изобщо не е ниска цената  Crazyкато гледам тук

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
естествено,че не е ниска за качеството,което предлагат.

# 13
  • Мнения: 3 457
естествено,че не е ниска за качеството,което предлагат.
е да ,но виж пример барбито -3г. какво повече да искам от тян,а са като нови

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не говоря за Барбито,защото крака ни беше малък досега за тяхната номерация,поне съм виждала за по-голямо краче.Специално разглеждах маратонките и сандалите лятото на Бенетон-Сандик,еми няма да дам за тях по 40-50лв.За тези пари взимам прекрасен Адидас или Найк намален.Коментара за мен е излишен.Исках само да кажа,че не са оригинални.Оттам нататък всеки прави сам за себи си преценка дали да купи

Общи условия

Активация на акаунт