Бременност само с един яйчник???

  • 1 082
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Чувала съм че жените забременяват и раждат с един отстранен яйчник и се питам защо лекарите ми казаха че не мога да имам повече деца защото ако забременея най вероятно няма да преживея бременността / матката нямало да издържи с толкова шевове/

Имах някакво много сериозно усложнение при второто секцио и се наложи втора 5 - часова операция при която единствено знам че са ми отстранили яйчника с тръбата Казват че другият е добре Не мога да разбера защо е толкова рисково да забременея

Моля ако някой има опит с подобна ситуация да го сподели

Предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 7 716
Това няма общо с яйчника. С един яйчник се забременява. Но при теб матката е с много шевове и това е причиниа. Моят съвет да се консултираш  и с други лекари.

# 2
  • Мнения: 416
Аз забременявам два пъти с един яйчник, това няма връзка с бременността.

Но може би става въпрос, че вече имаш две секцио.

# 3
  • Мнения: 209
но нали може до три секцио без проблем
Аз си мисля че не ми казват всичко Просто нямам информация какво точно са шили в продължение на 5 часа
А коремът ми е абсолютно безформен
Искахме още едно детенце но май няма да стане
Все пак след известно време ще се консултирам пак с лекари
 

# 4
  • Мнения: 205
Zdravei, iskam vednaga da te uspokoia, che mojesh da zabremenesh !!!!!!!!!!!!!

Az imam blizka priatelka, koiato pretarpia operacia - mahnaha i edinia iaichnik i ednata traba + chast ot 2-ria iaichnik i e s plastika na 2-rata traba.
Tova zvuchi seriorno kato intervencia, no tia zabremenia po normalen nachin, sled 1 godina opiti i sega veche rodi momichentze. Da i e jivo i zdravo  !!!!
Taka, che i ti mojesh da zabremeneesh, no si potarsi dobar lekar. Napravi poveche konsultacii i nai veche razberi kakvo tochno sa ti pravili po vreme na tvoiata operacia. Ako problema e samo v tova, che si s 1 iaichnik, to she mojesh da zabremeneesh.

Moiata priatelka, dori i pusheshe do 5 - 6 cigari makar, che beshe s polovin iaichnik i plastika na edinstvenata si traba, taka, che lekarite ne sa pravi kato sa ti slojili takava kraina diagnoza. Stiskam paltcii i pishi kakvo se sluchva s teb.
Jelaia ti uspeh i skoroshno zabremeniavane.

Общи условия

Активация на акаунт