Електрическа помпа - Medela Swing или Avent Isis IQ?

  • 1 849
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 584
Здравейте,

някой ползвал ли е електрическите помпи на Медела или Авент? Връщам се на работа от 22.1 и се налага скоро да започна с трупането на запасите Laughing

Ползвала съм електрическа помпа под наем от аптека и беше много лесно да се цедя. Не съм пробвала с ръчна и не съм сигурна дали ще се справя. Ще се радвам на препоръките ви!

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Изобщо не се полъгвай за ръчна - вземи си електрическа на Медела. Тук Авент е страшно популярна, защото няма качествени електрически помпи и е на достъпна цена.

# 2
  • Мнения: 289
Ами, явно на Медела все още не са популярни в България  Simple Smile поне аз не съм срещала. Веднага след раждането си купих ръчната на Авент, и се справям отлично с нея! Трябваше ми около седмица време, докато свикна как точно действа-т.е. как точно прави вакуум, ползвам я през цялото време, и съм страшно доволна. Когато я купувах, преди 7 месеца, беше най-скъпата, която се предлагаше - 82 лева, с няколко лева по-евтина беше тази на Чико. Тук това е най-доброто, което се предлага  Grinning
Всъщност, този вариант под наем от аптека мисля че го няма тук... просто купуваш, и после виждаш ще ти свърши ли работа, или няма  Thinking  Аз лично съм много доволна от Авент
 Peace

# 3
  • Мнения: 7 605
Макар и да нямам опит с тоzи модел на Медела, съм по принцип иzклю4ително доволна от продуктите йм и zа това бих иzбрала нея  Peace

# 4
  • Мнения: 664
Имам електрическата на Медела, цедих близо половин година с нея след тръгване на работа. Страхотна е, не се замисляй въобще! Customer service също е на ниво, с едно обаждане по телефона ми изпращаха безплатно гумените уплатнители за смяна, а при една дребна повреда (и то по моя вина Embarassed) ми я оправиха за отрицателно време и ми пратиха и подарък Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт