Д-р Минев , Д-р Илиев-АГ клиника Весела

  • 1 642
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Привет мамчета, в 7 месец съм и вече се эамислям над това каде и при кои  да родя?Ще ви помоля да ми дадете информация за д-р Минев и д-р Илиев от Весела,благодаря ви предварително Wink

# 1
  • Мнения: 1 489
до колкото знам Минев не е вече във Весела,а в новата клиника Селена

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
При който и да родиш е все едно ,там всички са много добри лекари.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 668
Аэ същто раэбрах,че д-р Минев е вече в Селена, мен по-скоро ме интересува мнението ви эа тях като специялисти??

# 4
  • Мнения: 388
При всички положения бих ти препоръчала с двете ръце д-р Минев Peace Peace Peace,но той вече не е във Весела,а в новата частна клиника на Пещерско шосе "Селена".За д-р Илиев съм чувала много противоречиви мнения,затова нищо конкретно не мога да ти кажа за него.

# 5
  • Мнения: 1 668
Благодаря на всички отговорили от сърце,ще се радвам на още мнения Simple Smile

# 6
  • Мнения: 107
препоръчвам ти горещо д-р Минев.родих този месец при него в Селена и съм много доволна.

# 7
  • Мнения: 19
Моя позната ражда при др Илиев (секцио), водил й е цялата бременност и е изключително доволна от него. Аз нямам преки наблюдения, но съм чувала само добри отзиви за него. Приема някъде до бизнес център Микрон, gsm: 0888409951.

# 8
  • Мнения: 19
Бих ти препоръчала и др Кръшкова. Работи в окр. б-ца и в АГ клиника "Св. Валентин" (тел. 651101). Родих детето си при нея. Изключително добър специалист!!! Късмет в избора и леко раждане Simple Smile

# 9
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Раждала съм два пъти при д-р Илиев и съм много доволна.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Бих ти препоръчала и др Кръшкова. Работи в окр. б-ца и в АГ клиника "Св. Валентин" (тел. 651101). Родих детето си при нея. Изключително добър специалист!!! Късмет в избора и леко раждане Simple Smile
Кръшкова също вече е в Селена.

Общи условия

Активация на акаунт