Какво се прави при заден ринит?

  • 916
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 327
От няколко дена е с хрипове от хрема,трудно преглъща и кашля,защото се дави от секрета.Слагам Стеримар и после с помпичката,но нищо от носа не излиза,само мъча детето/това предписа педито/.Става по-зле ,а не зная какво да правя.Помогнете ми със съвети.Беба е на навършени 3 месеца. Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 941
Слагай я да лежи леко надигната, за да не се събират секретите в гърлото. Чести промивки с физиологичен разтвор. Като издърпваш с помпичката запушваш ли другата ноздричка?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 610
вземи една 2сс спринцовка и я напълни с физиологичен серум,после притискаш едната ноздра а в другата впръскваш половината спринцовка  обръщаш по корем и дърпаш с помпата после повтаряш с другата.Малко е гадно но не позволява да се задържа секрет и да направи възпаление.Изпитан метод при баткото сега и малкия се "възползва" Laughing

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Задължително да я заведеш профилактично на специалист УШИ НОС ГЪРЛО че племенника ми сега бере ядове в болницата. Не те плаша но не вярвайте само на Педитата си  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 4
  • Мнения: 683
Слагай я да лежи леко надигната, за да не се събират секретите в гърлото. Чести промивки с физиологичен разтвор.
При нас това помагаше...

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 537
Ние почти всяка зима сме с подобен проблем. Ходим на спец. УНГ тя да изтегля секрета, само това ни помага! Още първия път ми се скара, че когато съм използвала помпичката, се е постигнал обратен ефект, понеже без да искам, разбира се, съм вкарала секрета по-навътре, при опитите си да го изтегля.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт