Отговори
  • Мнения: 272
Здравейте,

1. Бих искала да ви помоля да направите обявление за Коледния базар. Почнах да чета темата в началото и в края, но не разбрах остава ли 17.12 или нещо се променя? Трябва да изхарчим част от премиите там  Laughing
2. Относно идеята на Бу за членски внос съм много съгласна, защото не виждам как по друг начин мога да помогна, а много ми се иска да съм една малка част от хубавите неща, които правите
3. Относно дрехите. Явно много хора се интересуват и предполагам е хубаво да се закове една тема. Разбрах, че Овне отговаря за склада в Люлин, но не разбрах има ли и други складов и дали и друг някой се занимава с това, тъй като живея в центъра. Трябва ли дрехите да са сортирани по големина, вид, нови и ползвани и т.н? Има ли някакви други изисквания освен да са изпрани и в приличен вид? Тъй като нямам намерение да продавам дрехите ни и играчките, включително и неизползваните, мога да бъда постоянен "доставчик".

Прекланям се пред всички, които отделяте от ценното си време и енергия. Наистина не знам как успявате.   bouquet

# 1
  • Мнения: 117
Привет!Аз съм дъщеря на ОВНЕ.Конкретно на това, на което мога да отговоря:
3.Относно дрехите:освен склада в Люлин, има още един /около зоопарка или нещо подобно/; довре е дрехите да са сортирани по големина и сезон, защото ако не го направите Вие-правимго ние... Wink Няма друго изискване освен да са прани и да стават за употреба.Ако имате време и желание сортитаре горе-долу както следва:бебешко, от 2 до 4 год.,от 4 до 7 год., от 7 до 10 год. от 10 до 13 и над 13год.; зимно и летни;ВСИЧКО ТОВА Е УСЛОВНО И ОРИЕНТИРОВАЧНО!!! Ако имате още време-панталони, пуловери, блузи с дълъг и с къс ръкав, шапки и т.н. НАПЪЛНО ДОСТАТЪЧНО Е и да спрете до години и сезони и ЩЕ СМЕ ВИ БЛАГОДАРНИ Heart Eyes Ако имя нещо неясно-пак мога да обясня.... hahaha За играчките е ясно!От центъра до Люлин, ако сте без кола-чуваме се по тел. или на лични и се уговаряме как ние да ги вземем.Това е #Crazy
1.Базара остава на  17.12 /защо решихте, че нещо се променя/? newsm78Да не съм и аз пропуснала нещо Crossing Arms
2.Относно членски внос-дала съм ПОДРОБНО мнение Crazy Или ако не можете да превеждате-свържете се с някоя мама и да давате на нея колкото можете и когато можете/около мен така правят няколко жени-НЕ СА МНОГО,ДЕ Money/ Давам само идея Peace
Приятна и усмихната вечер от мен!!!  bouquet Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 3 114
Здравей, ще си позволя по отношение на играчките да насоча вниманието ти към ето тази инициатива:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140916.0

Ако имаш желание да отделиш играчки за 19 ОДЗ, моля те да се разпишеш в темата за инициативата. По-късно ще решим как да взема играчките от теб и  другите мами.

# 3
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Базарът ще бъде 2 дни - 16ти и 17ти декември - от 10 до 18 часа.
Освен купувачи имаме нужда и от стока, така че ако познавате някой майстор на красоти или собственик на магазинче за сувенири, бихте могли да им предложите да дарят малко такива за базара. Ако ли пък не - ще ви чакаме направо там. Hug

И още нещо - ако желаете, пратете ми мейла си на лични и ще ви изпращаме актуална информация за акции, базари и други дейности.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт