Криете ли....

  • 2 302
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 620
Аре и тука да се постараем да сме максимално честни....всички Wink
Криете ли пари от половинката си? Rolling Eyes....или с две думи както споменах в друга тема
имате ли си фонд "И аз съм човек"?Или като вземете заплатка или изкарате от друго
място парички се прибирате и изпразвате джобовете до стотинка,и после чакате "шефа на
хазната" Wink да ви пуска по 2 лева като на ученик Laughing

# 1
  • Мнения: 265
Естестено е да имаш фонд "и аз съм човек" , но тези пари пак отиват за семейството. Това е един вид спестяване на бели пари за черни дни. Simple Smile

# 2
  • София, център
  • Мнения: 686
В нашето семейство парите са общи и лични, всеки харчи колкото, както реши и за каквото реши... само като е период, в който сме го закършили тогава се свиваме от личните удоволствия, за да има за бебе...

# 3
  • Мнения: 5 393
Ми аз не крия(балъче съм,а Laughing).Харча всичко, и като свършат моите-почвам от мъжа ми да взимам.Той е душичка и почти нищо не ми отказва Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
Ми моите пари са в карта, който иска си тегли.

# 5
  • Мнения: 1 612
Всеки от нас като получи парички ги носи в общата хазна.
И аз "ШЕФЪТ" определям колко и за какво ще се харчи.
 Laughing
Както казва мъжът ми "Финансов министър".

# 6
  • Мнения: 830
Парите са общи и общо си ги харчем.Колкото до фонда "и аз съм човек" ще бъде открит като започна отново работа. Cry

# 7
  • Мнения: 323
Не,никога не съм крила пари от мъжа си!
Просто не ми е присъщо. Naughty
Имаме си фонд,но той не е личен,а по този начин заделяме пари за целеви покупки.

# 8
  • Мнения: 620
Парите са общи и общо си ги харчем.Колкото до фонда "и аз съм човек" ще бъде открит като започна отново работа. Cry

Илиза,че общите пари са само тези на мъжа ти,така ли Wink Laughing Peace

# 9
  • Мнения: 620
Аз пък винаги съм си имала такъв фонд,заделям си по-малко без да рефлектира върху
семейния бюджет ,идеята е да ги ползвам,когато много ми се иска да си купя нещо....и
винаги се оказва,че в крайна сметка отиват пак за режийни или за детето ,мъжа,къщата....
така до следващия път Laughing

# 10
  • Мнения: 10 758
Аз пък винаги съм си имала такъв фонд,заделям си по-малко без да рефлектира върху
семейния бюджет ,идеята е да ги ползвам,когато много ми се иска да си купя нещо....и
винаги се оказва,че в крайна сметка отиват пак за режийни или за детето ,мъжа,къщата....
така до следващия път Laughing
И аз съм така.
Не работя, което означава, че няма от къде другаде да валят пари, освен от мъжО Mr. GreenНо винаги си каширам по малко Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Никой от нас не си дава заплатата на другия, нито пък си слагаме парите на общо място. Мъжът ми плаща всички сметки и основно пазарува. Аз също пазарувам някои неща за ядене и от там нататък моята заплата си остава изцяло за мен. Но не може да се каже, че ги крия тези пари...Ако съм спестявала за нещо, то не е било скришно  Naughty

# 12
  • Мнения: 220
Е чак пък да крия  Shocked
Основните ми доходи отиват за семейството,но
кинтите които изкарвам от втората работа са си мой и си ги харча
както намеря за добре  bowuu

# 13
  • Мнения: 620
Никой от нас не си дава заплатата на другия, нито пък си слагаме парите на общо място. Мъжът ми плаща всички сметки и основно пазарува. Аз също пазарувам някои неща за ядене и от там нататък моята заплата си остава изцяло за мен. Но не може да се каже, че ги крия тези пари...Ако съм спестявала за нещо, то не е било скришно  Naughty

Абсолютно и аз се боря за това,ама тука само ме дебнат да си взема мизерната заплатка и да се разтичам да плащам
аз сметките (до скоро другата част от комуната не ги виждаха за да ги вземат и да ги платят,нищо,че са на хладилника дето бъркат всеки ден по три пъти)  ...но вече неееееее NaughtyПлащам колкото да не кажат,че не давам пари вкъщи,другото е за мен и за детето....но и не искам и стотинка от мъжа ми Sunglasses

# 14
  • Мнения: 4 451
И ние нямаме определено място, където да държим общи пари. Той знае колко са моите доходи, а аз неговите. Аз плащам сметките, а той пазарува храната за месеца. Остатъка си е за мен и го харча за дрешки на децата, за мен Mr. Green, за сладкарници пак за децата и т.н. Като свършат, Mr. Green той ми дава

Общи условия

Активация на акаунт