Чухте ли днешната клюка! Я да видим колко ще се сдържат да не четат...

  • 1 922
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 13 204
Е, не се сдържахте... Crazy Crazy Crazy
Ще ми простите, но заглавието няма нищо общо със следващия постинг... Wink

Искам да отправя един апел към всички вас!

Днес на бензиностаниця OMV случайно видях на бензиноколонката табела "OMV Move & Help" с апел да купим картичка и да помогнем на дете със специални нужди. Решихме да си купим картичка. На касата помолихме наред със сметката да ни продадат и картичка. Човекът беше искрено учуден, че инициативата върви вече втори месец и ние сме първите, които сами искат картичката. Обикновено питали клиентите дали желаят, т.е. въпреки голямата табела на всяка колонка не се знае за инициативата. Иска ми се да вярвам, че хората в бързината на ежедневието просто не са видяли апела...

Картичките са прекрасни! Красят ги чудесните рисунки на малките талантливи художници, които са като нашите деца! Те също се усмихват, също плачат, също имат мечти! Нека им помогнем да осъществят тези мечти! На гърба на картичката пише историята на детенцето, чиято е рисунката...
Организацията, която е в основата на тази инициатива е Карин дом Център за деца със специални нужди. Тя е неправителствена организация, регистрирана в обществна полза и се финансира от дарения.

Всичко това, което пиша е на гърба на картичката.

Ами това е! Надявам се да помогнем на тези деца и да осъзнаем, че те са същите като нашите! Heart Eyes

П.С. Още веднъж, нека ме извинят родителите на дечица със специални нужди, заради заглавието, но наистина исках повече хора да прочетат темата, а за Клюкарника това беше май най-подходящо заглавие!

# 1
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Аз купих.
Мислех си,че повечето хора си купуват такива картички. Sad

# 2
  • Мнения: 25 568
Ето ме втората лисана в капана!  hahaha
Да знаеш случайно дали само в ОМВ ги продават или има и някъде другаде?  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 13 204
Ето ме втората лисана в капана!  hahaha
Да знаеш случайно дали само в ОМВ ги продават или има и някъде другаде?  newsm78
Мисля, че е съвместна инициатива на ОМВ и този център

Пише така..
"Купувайки тази  картичка вие се присъевинявате към ОМВ и подкрепяте работата на Карин дом Център за деца със специални нужди.'

Има адреса на Карин дом и сметки за дарения. Ако искате мога да ги пусна...

# 4
  • Мнения: 2 567
Готина инициатива. Следващото ни зареждане ще е там  Peace

# 5
  • Мнения: 7 430
В нашия град няма бензиностанция на OMV Sad
ДАли няма да има и на другите бензиностанции newsm78

# 6
  • Мнения: 3 164
Аз не шофирам, но ще кажа на мъжа ми да купи като види Peace

# 7
  • Мнения: 2 096
Моят мъж купи такава картичка последния път като ходи в ОМВ. Не зареждаме там по принцип, но тогава е видял картичките и е проявил самоинициатива. Дано повече хода си купуват такива картички. Сега покрай НГ пускат и на Уницеф.

# 8
  • Мнения: 583
купувам винаги, когато зареждам при тях! Peace

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Ще купя Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
То пък не е задължително да зареждаш там, че да си купиш картата пък. Не си изневерявайте на традициите, не се подмамвайте да им зареждате румънските горива и да пълните австрийски гуши с лъвове..   Crazy Нъл тъй беше? Хубаво нещо, харесва ми.
Апропо, бензинстанции `СтарПауър` във Варна или част от веригата, ще уточня сетне,  е възможно да продават от картичките на Движението на Български майки... Ще питам в Понеделник.

# 11
  • Мнения: 256
Vache, аз вече си имам три броя в колекцията.Много са готини!На Ники,Ваня и Мими Grinning

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Ама Vache, то туй е стара работа вече, тази инициатива тече, вече доста време, Ади много ги харесва картичките, купили сме няколко вече, 4-5, той мъжът ми ги купува.....

ама заглавието на темата е яко, признавам Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 591
аз пък да ви кажа честно много много не вярвам на такива картички! в смисъл, че парите отиват по предназначение!

# 14
  • София
  • Мнения: 13 204
То пък не е задължително да зареждаш там, че да си купиш картата пък. Не си изневерявайте на традициите, не се подмамвайте да им зареждате румънските горива и да пълните австрийски гуши с лъвове..   Crazy Нъл тъй беше? Хубаво нещо, харесва ми.
Апропо, бензинстанции `СтарПауър` във Варна или част от веригата, ще уточня сетне,  е възможно да продават от картичките на Движението на Български майки... Ще питам в Понеделник.

Ооо, да! Разбира се, че не е задължително да зареждаш. Може просто да идеш и да си купиш.. едното няма общо с другото!!!

Общи условия

Активация на акаунт