Идея за сватбен подарък ?

  • 1 008
  • 21
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Така ... Братовчедката се жени. И ни е обзела една дилема какво да купим?!?  Thinking  Подаръка да е двуцифрена сума и да е нещо оригинално, защото ни е смешно да подарим някой сервиз. Мислим си за някакви хубави сатенени спални компелкти ама наистина готини или... каквото вие предложите...   Party


 #2gunfire GOROMINATOR  #Sniper

# 1
  • Мнения: 742
Може да подарите нощна лампа или красив декоративен свещник  newsm78 Ще им остане за спомен, а й ще им върши работа Hug

# 2
  • Мнения: 259
По добре им дайте пари, пък те да си купят от каквото имат нужда.

# 3
  • Мнения: 966
понеже тепърва ще имат бебе ще им трябва сокоизтисквачка.Може и фритюрник...има и за 50-60 лв.Най-доре е да се комбинира пари с оргинален подарък за спомен.Нещо от дърво или каквото ти хареса.....
  Успех в избора!  bouquet

# 4
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ние скоро като се женихме имахме нужда от пари,но пък също чакаме бебе и един от подаръците беше сокоизтисквачка,така че определено ще влезе в употреба Peace.Нашата я видяхме в един магазин и струваше 65лв.,а марката е ''TAURUS''.

# 5
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Пари в плик и подаръче за спомен.

# 6
  • Мнения: 983
Ами тъй като по принцип на сватби се подаряват повече електроуреди и е възможно подаръка да ти се дублира, мисля, че някакъв сувенир би бил чудесен подарък.   bouquet

# 7
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Неохвърляйте сервиза веднага.
Имам прекрасен сервиз от порцелан с дупки за торта - голяма и 6 малки чинии. Всеки празник като го извадя се сещам за хората, които ни го подариха. Така са с нас духовно на всеки празник. Алтернативи с з всякакви красиви и удобни неща за къщата, който ще са им полезни, но не са им на дневен ред или би ха си купили по-евтин или не толкова красив вариант.
И естесвено нямахме такова нещо като младо семейство с нова къща.

Пари в плик не уважавам. Безлични са ми. А понякога и неуважителни Simple Smile

Иначе - свещник за две свещи - ако ще има венчавка всяка година ще си палят там свещите на годишнините.

Мелничка за пипер или хаванче е класика за малък и хубав подарък. При това с подтекст Simple Smile Тогава можете и пари да добавите ако решите

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
По-добре дайте пари в пликче и те сами ще решат какво да си купят.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 634
И аз смятам като арт мама,че сервиза не е чак толкова за изхвърляне.На нас миналата година на сватбата ни подариха 3 сервиза,и трите ужасно много ми харесват.наистина има страхотни сервизи.Да не си помислиш,че те убеждавам да купиш сервиз,нищо подобно.Просто ти казвам,че наистина не е лоша идея.И на мен пари в плик хич не ми харесва.Ние събрахме доста пари,но в момента даже не мога да кажа какво си купихме с тях.Изхарчихме ги за глупости.Това е мое мнение де,повечето хора май предпочитат пари.Успех в избора.

# 10
  • Мнения: 390
Ние пък искахме изрично пари в плик,защото после ги дадохме за нова кола.Не искахме подаръци,защото си имам всичко вкъщи-пък и наистина можеше да се дублират някои работи и къде да ги слагам,и какво да ги правя после?

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Мислим си за някакви хубави сатенени спални комплекти ама наистина готини  Party




 Peace Идеално,чудесна идея.

# 12
  • Мнения: 5 475
По добре им дайте пари, пък те да си купят от каквото имат нужда.

и аз мисля така Peace

# 13
  • Мнения: 3 089
а защо не ги питате. те със сигурност знаят на какво ще се зарадват Laughing. може и малко да се поприщипят, но накрая все ще си кажат предпочитанията. а може пък и да са си съставили списък, така че всеки от гостите да избере кой подарък му е по джоба, а да не смеят да кажат, за да не се фръцне някой обидчив.

# 14
  • Мнения: 765
 Бих подарила картина , статуя , интересен предмет на изкуството...В крайна сметка хората създават дом , яденето не е единственото с което свързвам това понятие .

Общи условия

Активация на акаунт