Дами, да си изкараме кирливите ризи!

  • 5 456
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 677
Здравейте, дами!  Hug
Прочетох една интересна тема, в която всяка от нас бе посочила какво не харесва в половинката си. Много се забавлявах, по едно време бяхме стигнали до извода, че мъжете ни са прасенца!  Joy
Тъй като винаги ще намираме дразнители в тяхното поведение, чудя се дали ние самите можем да намерим своите дразнители за околните?  newsm78
Като се замисля, ето няколко от моите такива:
1. Прекарвам почти цялото си свободно време пред компютъра.
2. Не мога да готвя, нямам никакво намерение да се уча.
3. В стремежа си да постигна своето понякога се превръщам в абсолютен егоист.
4. Не знам как се пуска пералнята  Embarassed , и като гледам, пак нямам намерение да се науча...
Ако продължа така, ще напълня няколко страници.  Mr. Green Затова спирам и се надявам да се включите и вие, защото ми е интересно дали сами можем да определим недостатъците си.
 Hug

# 1
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Избухвам много бързо и мога да кажа неща, за които после да съжалявам.
Непрекъснато правя забележки на мъж ми от рода на: Това сега защо е там? Чорапите ти защо....незнам кво си....
Прекарвам доста време във форума Mr. Green Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 15 619
Много съм ината, ама много.
Кат` се запъна за нещо, съм точно магаре на баир.
Като почна да го въртя на шиш /да говоря, обяснявам, питам, изисквам да чуя мнение по конкретен проблем.../, не го оставям на драгата земя, докато не ми дожалей много за него.
И друго сигурно има...като се сетя, ще допълвам.

# 3
  • Мнения: 161
1.много се нервя от дребни глупости
2.голям инат
3.мания за чистота
4.говоря без да се замислям особено и после,елате да видите последствията..-катастрофални

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 180
1. Дребнава
2.Ревнива
3. Ината
4.Не готвя
5. Не мога да гладя
6.Обичам да контролирам всичко
7. И май всичко това няма да се промени

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
Непрекъснато искам да ми доказват колко ме обичат, изключителна скандалджийка и истеричка, не правя секс напоследък, всичко ме дразни ако не съм го направила аз, бързо ми омръзва всичко, нямам воля, критикарка и половина съм дори когато не трябва, абе....направо съм за смъртна присъда ако се замисля.... newsm78 И как ме търпи тоя човек #Crazy

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
понякога изпадам в депресия от безсилие - слава богу, че е рядко и за кратко
мързи ме да върша елементарни неща
прекарвам доста време пред компа

# 7
  • Мнения: 265
И аз не съм цвете за мирисане. Избухлива, инатеста (ама много) и все нещо не мие наред и много крещя за щяло и нещяло. И на малкия много викам, но поне не го бия. Сега с тоя нет малко позабравих домашните си задължения. Пусти и компютър все на стола ме тегли и не мога да си отлепя задника от тук Simple Smile

# 8
  • Мнения: 57
1. Изключително импулсивна и темперамента съм, когато трябва да се разсърдя за нещо.
2. Мога от мухата да направя слон, само за да имам причина, заради която да страдам.
3. Максималистка съм, и искам и другите да са такива (макар че знам, че е идиотско).
4. Много съм припряна, като ми хрумне нещо искам то да стане тук и сега (също много тъпо).
5. Подтискам си чувствата, от страх, че мога да изглеждам глупаво (явно идва от прекалената ми емоционалност).
6. Забравям да се наслаждавам на живота в стремежа си да постигна някоя цел (в повечето случаи професионална).

Мога да напиша и още, но за сега ще спра Simple Smile)

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
с риск да бъда оплюта тук, но не мога да разбера, кому е нужно това?
Тази тема като гордост ли да се разбира - колко съм смотана?
Извинявайте, дами, но е смешно и жалко....

# 10
  • Мнения: 750
с риск да бъда оплюта тук, но не мога да разбера, кому е нужно това?
Тази тема като гордост ли да се разбира - колко съм смотана?
Извинявайте, дами, но е смешно и жалко....

Peace Peace PeaceПодкрепям с две ръце!!!

# 11
  • Мнения: 2 863
Може би смисъла  на темата е да накара пишещите тук да погледнат гредите в собствените си очи, преди вадят треските от очите на другите.
по темата:
ревнива
мнителна
много избухлива.....и трите няма да се променят Mr. Greenмакар, че за последното поне е много желателно, че го отнасят главно децата ми

# 12
  • София
  • Мнения: 1 244
Над всичките си "кирливи ризи" работя - да бъдат "изпрани".
Понеже са кирливи, не бих ги извадила.
Не се гордея с недостатъците си и имам желанието да ги поправя.

# 13
Най-накрая да случа на тема Grinning Няма да се почерням много, ще кажа само основното
1. Не мога да готвя
2. Ужасно съм поспалива
3. Избухвам и за съвсем дребни нещица
4. Не мога да гладя
5. Много, ама много съм ревнива

# 14
  • Мнения: 2 677
с риск да бъда оплюта тук, но не мога да разбера, кому е нужно това?
Тази тема като гордост ли да се разбира - колко съм смотана?
Извинявайте, дами, но е смешно и жалко....


Подхванах темата, защото ми беше интересно дали ние самите можем да открием недостатъците си. Като чета из форума, все от нещо и някой се оплакваме - я свекърва, я зълва, я мъж. В един момент излиза, че всички сме цвете за мирисане, а другите вечно са прегрешили.
Тук не става въпрос за това колко сме смотани, а за тези черти на характера ни, които биха накарали въпросните свекърви или мъже също да започнат да се оплакват от нас. Поне с такова намерение пуснах темата, така се надявах да се изтълкува въпроса ми.  Peace  Hug

Общи условия

Активация на акаунт