А цикълът редовен ли е?

  • 354
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте,мами!Ние сме на почти 6месеца и все още се кърмим но на предния 13-ти ми дойде цикъла ooooh!.Бях чувала и чела,че докато се кърми уж такова нещо не става,но явно има и друг варианти той ми се случи.Както и да е не ми е там тревогата, а в това че този месец до този момент все още не няма никой и има вече закъснение.От притеснение си направих тест и е отрицателен,но все ме гложди нещо и все се притеснявам,поради факта,че второ детенце скоро нямам намерение да раждам.Въпросът ми е дали е нормално в такива случаи т.е.след раждане и по време на кърмене да има нередовен цикълс перспективата да се нормализира или при мен нещата куцат.Незнам дали темата е точно за тук а не за кърмаческия,но реших да пиша в този форум,защото все пак нали това неразположение важи за всички мами независимо дали кърмят или не.Судоволствие ще чакам вашите мнения и съвети.

# 1
  • Мнения: 6 461
Аз малкия ми син го кърмих и след раждането на следващия месец ми дойде цикъла.
Но не беше редовен.Идваше ми през два месеца.
След осем месеца спрях да кърмя и всичко се нормализира.
Когато не ми идваше  цикъла докато кърмех и аз си правех тестове...... Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 559
Бях чувала и чела,че докато се кърми уж такова нещо не става,но явно има и друг варианти той ми се случи...Въпросът ми е дали е нормално в такива случаи т.е.след раждане и по време на кърмене да има нередовен цикълс перспективата да се нормализира

 Често докато се кърми такова нещо става - при различните жени по различно време.
 Да, съвсем нормално е цикълът по време на кърмене (ако го има) да е нередовен, не се шашкай Simple Smile
 На мен ми дойде като "подарък" за рождения ден на дребния (малко преди рождения му ден) и от тогава не се е вестявал (повече от 2 месеца и половина вече) - допълнителен "бонус" от кърменето Laughing

Общи условия

Активация на акаунт