Мъжът ви крие!!

  • 21 560
  • 163
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Както вече се съгласихте с мен, ние всички тук сме едно голямо семейство и е редно да споделяме и най-интимните си неща в детайл.

Много от вас си вярват, че мъжете им никога не кръшкат. Това няма да го обсъждаме защото не съм квалифициран психолог все пак. Представете си, че един ден откриете, че вашият мъж има тайна банкова сметка с огромна сума в нея, за която не ви е казал и явно няма и намерение да ви казва. Какво правите? Говорим за 10 милиона все пак. Откривате, че пича си е наел гараж наблизо и там сменя колата си с последната ес класа всеки ден, откривате, че си е купил ивайла бакалова, откривате, че си живее като меценат... Прав ли е мъжът ви да крие парите си за да си живее добре по време на командировки с пиченца или е било редно да си признае и да започне да ви дава по 200 - 300 лева повече месечно? Всякакви мнения съм готов да чуя все пак ако се сещате за какво говорим.

# 1
  • Мнения: 25 447
Стига, бе Жоре!  ooooh! Как се крият 10 млн, ако ме разбираш какво искам да кажа? Става въпрос за Бай ти Ганьо все пак!
За какво му са на него 10 млн, когато не може да се изфука пред комшията и да натрие носа на брат`чеда? И що му е да води такъв двойнствен живот, когато може да бие шута на жена си, да си купи някоя кичозна прогимназия, последния писък на Мерцедес и да обикаля с Ивайла Бакалова от купон на купон и от кръчма на кръчма, където да се пъчи като паун?
Не бъркай географските понятия, все пак! Тук сме Балканите, не Холивуд, ако ме разбираш какво искам да кажа.  Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ще го накарам да ми вдигне джобните с 2-3 лева, ама ха ще крие скръндзата му недна.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ако открия тайната банкова сметка, ще се зарадвам извънредно и ще я ползвам със здраве Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 665
Хахахахаха, пък си и алчна сакън да не си е спестил човека някой страничен лев Wink Аз повече от левче месечно отгоре няма да имам очи да поискам Simple Smile И ако е възможно да ме вози от време време на мерджана.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, ми и той е човек. Ако той има възможност за странична банкова сметка, това означава, че и аз имам същата възможност. Та така, нека си има човечеца и да си ги харчи със здраве. Аз също си имам Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 3 423
Важно за мен е да не научи за моята сметка.
Нали разбра какво искам да кажа, пиченце?

# 7
  • Мнения: 239
Стига, бе Жоре!  ooooh! Как се крият 10 млн, ако ме разбираш какво искам да кажа? Става въпрос за Бай ти Ганьо все пак!
За какво му са на него 10 млн, когато не може да се изфука пред комшията и да натрие носа на брат`чеда? И що му е да води такъв двойнствен живот, когато може да бие шута на жена си, да си купи някоя кичозна прогимназия, последния писък на Мерцедес и да обикаля с Ивайла Бакалова от купон на купон и от кръчма на кръчма, където да се пъчи като паун?
Не бъркай географските понятия, все пак! Тук сме Балканите, не Холивуд, ако ме разбираш какво искам да кажа.  Wink

Да, но все пак се сещате, че не всеки мъж е мъж и знае какво се прави в такава ситуация. Някои го раздават по неглиже все пак.

Хахахахаха, пък си и алчна сакън да не си е спестил човека някой страничен лев Wink Аз повече от левче месечно отгоре няма да имам очи да поискам Simple Smile И ако е възможно да ме вози от време време на мерджана.

Той мерджана го е взел за да вози други все пак ако се сещаш за какво говорим. Ако намериш такава сметка ми пиши на лични все пак - може да измислим нещо за да може и ти да си в Неро, и ти да си в Планет, и ти да си в Син Сити, а?

Е, ми и той е човек. Ако той има възможност за странична банкова сметка, това означава, че и аз имам същата възможност. Та така, нека си има човечеца и да си ги харчи със здраве. Аз също си имам Crossing Arms

Имаш си ама нямаш ланци, а?

Важно за мен е да не научи за моята сметка.
Нали разбра какво искам да кажа, пиченце?

Объркан човек сте, госпожо.

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
..... да започне да ви дава по 200 - 300 лева повече месечно?

  Ако живее така, както описваш, няма да се размине само с 200-300 лв. повече месечно. Ако сложим една по нула - става  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 239
Е на тебе за какво са ти такива пари? Не мисля, че се е родила жена, която да може да похарчи повече от 500 лева на месец. Просто няма за какво - памперсите, попарата и ариела струват максимум 200 и то в случай, че детето бива принуждавано да гледа левски в шампионската лига.

# 10
  • Мнения: 4 665
Ама аз на другия мерджан ще искам да ме качва от време на време Жоре, ако се сещаш за чий ти говоря Simple Smile

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не ми трябват ланци. Това пък откъде ти хрумна? Достатъчна ми е моята сметка, всичко останало се купува.

# 12
  • Мнения: 834
Определено не си наясно колко пари може да похарчи една жена и живееш в невероятна заблуда.

# 13
  • Мнения: 2 161
Но какво са за мен 10 скрити милиона?И той е човек и той има нужда от джобни.Да си има-за семки,за бонбонки,за дъмпълче,за пиченца.Не,не бих се подразнила.

# 14
  • Мнения: 25 447
Е на тебе за какво са ти такива пари? Не мисля, че се е родила жена, която да може да похарчи повече от 500 лева на месец.

Хващаме ли се на бас?  Mr. Green
Няма такава сума на света, на която да не мога да й видя сметката за отрицателно време. И моят мъж е съгласен с това.  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт