Какъв КОЛЕДЕН ПОДАРЪК искате за СЕБЕ СИ момичета?

  • 11 636
  • 190
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 109
Четох теми за детски и за мъжки подаръци.
АМИ ЗА НАС ?!?!!?

мъжо ме пита аз какво искам... И като му кажа "цифров фотоапарат", ме поглежда странно....  Shocked  Thinking  Money
ми това искам. много кинти, ама това искам.

и понеже това няма да ми го купи (миналата година за коледа ми купи камера, а аз имам страхотен аналогов фотоапарат...)
та сега се чудя аз какво искам.

А вие?

# 1
  • Мнения: 2 039
Аз искам нов голям LCD телевизор и един разкошен пръстен-халка на Swarovski и май ще ме огрее  smile3534 Все пак съм си ги пожелала от половин година дето се вика,имал е време да се подготви  newsm47 Само дето първото е по-скоро общ подарък за цялото семейство,а второто е само за мен  smile3508

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Аз пък не искам да си искам. smile3534 Той сам да се потруди какво би ме зарадвало. Номера от рода на: да ме заведе из магазините като бабуинче да се закача на някой банан хич не ме радват и подобни само биха ме обидили. Ако ще да ми подари само картичка с послание ще ми стане много мило, но да да рипам за нещо, сори ама нц.

# 3
  • Мнения: 2 109
да де, ама тайничко за какво си мечтайкаш?
не да му (подс)казваш...

отговарям на следващия пост, не искам да разводнява, темата.
питах тези които ИСКАТ подаръци, да споделят КОНКРЕТНО КАКВИ са те.

темата НЕ е дали обичате изненади, или дали мечтаете за трудно осъществими  неща, дали сте за или против "поискването" на подаръци косвено или  пряко. или всякакви други тълкувания.

абе писмото ви до Дядо Коледа. (shopping list някакъв)

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 12:01 от kalina na kayo

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Каквото си го мечтая ще си го купя сама, подаръка да е изненадата в случая. Онова за мечтите е друга тема.

# 5
  • MUC
  • Мнения: 297
Мойто мъж не е по изненадите - той отдавна е заявил, че подаръци сам не може да избира и туй то!  Joy Е, ще ми се и на мен да ме изненада с нещо, дето сам се е сетил, че ми харесва, ама съм се отказала от тая мисъл, това да му е кусурът.  Hug

Иначе сега размишлявам над скъпи и не чак толкова скъпи подаръци - и той, и майка ми са ми заявили да изготвя един списък с желани нещица и те да си изберат. Така хем щяло да е нещо, за което си мечтая, хем да е изненада  Crazy Joy

Иска ми се, иска ми се... МР3-плейър, че старият ми сдаде багажа, цифров фотоапарат, ама хубав (няма да ме огрее  Blush), хубав часовник (и това няма да ме огрее  Mr. Green), секси бельо ми се ще, някоя хубава поличка също може, чанта  Crazy Ей такива работи съм си харесала, и ако не ми бяха съкратили работните дни тоя месец, можеше дори да си купя сама някое от тях  Close

А, а иначе спешно ми трябва нов хард диск и ТВ-карта за компа  Crazy

# 6
  • Мнения: 8 505
Искам изненада.Друго не признавам за подарък.Дори нищо да не ми подари,пак ще остана изненадана Mr. Green

# 7
  • Мнения: 9 865
И аз не искам да си искам.
Ама все си пожелавам цифров фотоапарат (ще ме огрее Wink ), пръстен, какъвто и да е, в смисъл нямам конкретно избран..., нов телефон, парфюм ...
обаче като се замисля най-много бих се радвала, ако се сети да ми напише картичка, че това е мнооого трудно...Wink

# 8
  • Мнения: 8 917
Искам изненада Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 15 619
Ами, аз ако трябва да отговоря изчерпателно, няма да ми стигне и цяла страница. Много, много подаръци искам. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 677
Точно какво искам, не знам, не съм се замисляла.  newsm78 Но господинът знае, че си падам по техниката (най-вече компютърната) и все ще измисли нещо, с което да ме зарадва.

# 11
  • Мнения: 2 161
Аз още незнам точно какво искам.

# 12
  • Мнения: 1 403
Такъв подарак искам

# 13
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Подаръка ми ще е изненада, както всяка година.
Иначе всичко си имам  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 112
Аз пък искам един хубав нов, готин тоалет!! Че след раждането съм се ошишкала яко и приличам на лелка.
За една жена е много важно да изглежда добре и да се чувства желана

Общи условия

Активация на акаунт