дрехи за бременни

  • 652
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
здравейте,бихте ли ми препоръчали магазини някъде в софия,където продават дрехи за бременни.

# 1
  • Мнения: 8 917
Младост 1А до спортен комплекс ДЕМА - има страхотни неща Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
На Фритьоф Нансен на ъгъла на една от пресечките, не помня точно коя, но ще го видиш, защото има бременни манекени.

# 3
В едно магазинче при бившите "Валентини", а също и в Малкият ЦУМ на Пиротска/там има голям избор/ Simple Smile

# 4
  • Мнения: 125
На Фритьоф Нансен на ъгъла на една от пресечките, не помня точно коя, но ще го видиш, защото има бременни манекени.
Peace магазин Аморей  Peace

# 5
  • Мнения: 3 499
Под колоните на Графа - аз оттам си купувах, има много шикозни.Вземах си ги така, че да мога да ги нося и след раждането.Например с подгъващ се колан.Доволна съм.И сутиен за кърмачки оттам си купих - страхотен, отличен, страшно качествен и не много скъп. newsm10

# 6
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Под колоните на Графа....

# 7
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
На Алабин, по посока площад Македония, точно където завива трамвай №5, малко селд създебната палата. Дано обясних правелно. В този магазин има детски дрехи, дрехи за дебели и дрехи за бременни.

# 8
  • Мнения: 289
На "Пиротска", точно под колоните има един магазин. Дрехи рядко се намират хубави, но има много удобно бельо.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 845
Младост 1А до спортен комплекс ДЕМА - има страхотни неща Peace

А цените и там горе долу за един панталон например около 50 лв ви вървят?
Иначе аз съм ползвама магазин Мамма донна и Мами- и от двата съм доволна.

# 10
  • Мнения: 1 596
здравейте благодаря ви много, аз си купих 1 панталон,но бих искала да имим за смяна.
че нали идва зима....
още съм във втория месец а така съм се подула... Confused
приятен уикенд на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт