какво знаете за ЛИМФОМИОЗОТ

  • 8 469
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
ДНЕС водих дъщеря си на УНГ защото като спи похърква от време на време и той каза че вероятно и расте трета сливица и и предписа ЛИМФОМИОЗОТ  за забавяне разтежа на слевицата.Сега се чудя да и давам ли капките или не?! Някой пробвал ли ги е?

# 1
  • Мнения: 2 531
Да аз - не веднъж ! Давай смело!

# 2
  • Мнения: 1 428
Ами ще ти кажа ,че тия капки ги пих 3 месеца,за да ми спаднат лимфните възли и не само ,че не спаднаха ,ами се появиха още.Според мен не е уместно да ги даваш,но ти си знаеш.Аз не съм доволна от този хомеопатичен продукт.

# 3
  • Мнения: 75
много благодаря за съветите,но най-странонто при нас е ,че доктора не беше съвсем сигурен че има такава сливица и понеже малката беше доста кисела той реши да я тошира-както той се изрази следващият път и се чудеш има ли смисъл да и давам капките ако въобще няма такъв проблем .Да спи с отворена оста и хърка, но само когато има хрема иначе мисля че няма такъв проблем Доактора каза че дори да няма такава сливица те няма да и навредят и въпреки това защо да ги пие.Направо незнам.Много се чуда купила съм ги и незнам дали да и ги давам.А какво означава това тоширане?

# 4
  • Мнения: 216
Не знам какво да те посъветвам. Моят син има 3-та сливица, с която отказах да се боря. Всеки път като дам противоалергичен препарат или лимфомиозот се свиват лигавиците на всички сливици съответно вирусите минават безпрепятствено и той хваща бронхит. Та по- добре ми се видя да боледува от сливици - поне съм се научила да се справям с това. Да - не вреди препарата, но щом лекарят не е сигурен не виждам защо да го даваш. Моят съвет в крайна сметка е да изчакаш.

# 5
  • Мнения: 75
нашето лечение е за 20 дни по 5 капки сутрин,обед  и вечер.Това много ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт