ТОВА ЧУДО-КОЛИЧКАТА

  • 2 586
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Днес я видях на живо-наистина изглежда СТРАННО Stuck Out Tongue
же, какво ли ще е един ден ,живот и здраве, аз като стана баба,сигурно тогава ще са летящи или с турбо двигатели.
Между другото чудото струва 500 паунда Twisted Evil




# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Тази количка много извънземно изглежда  #Shocked

# 2
# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аха, и по-рано я бяхме обсъждали...на мен ми е хипергрозна тази. Няма да дам 500 паунда за нея пък! Crossing Arms

# 4
Цитат на: boo
Аха, и по-рано я бяхме обсъждали...на мен ми е хипергрозна тази. Няма да дам 500 паунда за нея пък! Crossing Arms
Вярно е, че преди време беше поле на обсъждане заедно с още един друг модел. Но пък имаше доста предимства като мисля беше доста по-лека от другите. Отзад има степенка за по-голямо дете.....Може да е грозноватичка, но може би пък е функционална Wink  Grinning

# 5
  • Мнения: 928
И 1 паунд не давам за т'ва ЧУДО.

# 6
  • Мнения: 3 153
Цитат на: Honda
Цитат на: boo
Аха, и по-рано я бяхме обсъждали...на мен ми е хипергрозна тази. Няма да дам 500 паунда за нея пък! Crossing Arms
Вярно е, че преди време беше поле на обсъждане заедно с още един друг модел. Но пък имаше доста предимства като мисля беше доста по-лека от другите. Отзад има степенка за по-голямо дете.....Може да е грозноватичка, но може би пък е функционална Wink  Grinning

Да и според мен е функционална, а и като че ли е търсен по-близък контакт на майката с бебето, защото е на значително по-високо ниво самият кош! На мен пък ми харесва-купувам я, ама като станат по 1000 паунда, че сега нямам дребни:)

# 7
  • София
  • Мнения: 3 626
newsm09Искам и аз такава  newsm45

# 8
  • София
  • Мнения: 794
ха,4е странно нещо,за пръв път я виждам.Изпуснала съм предишното обсъждане Simple Smile би ми било интересно да я видя на улицата,но не и да я имам

# 9
  • Мнения: 5 539
На мен ми харесва. Но само лятна ли е или комбинирана - това не разбрах?
А, и няма багажник. Нооо, за 500р. толкова Wink  Wink

# 10
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
А как беше на живо?!?!? Хареса ли ти? Аз само по каталозите съм я мяркала, но цената ми е достатъчна, за да не спирам погледът си за дълго там  Stuck Out Tongue

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Много е готина!

# 12
  • Мнения: 2 258
Супер е!

# 13
  • Мнения: X
Много грозна бе Shocked  Shocked

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Вярно бе! Няма си багажник. Къде ще окача пазарските чанти, 1001 играчки на детето, мойта чанта и още един куп неща (мъжът ми ми се хили, че на мен не багажник, а ремарке ми трябва)? А?
Не, не е честно. Искам си парите обратно!

Общи условия

Активация на акаунт