Идеи- нещо като скеч за детската градина... :(

  • 1 100
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
Привет!
Имам задачка, с която не мога да се справя...та ще се радвам на всякакви идеи и помощ.
Госпожата от детската ще очаква нас да подготвим някаква сценка или скеч или нещо подобно за следващата седмица. Тоест идеята е да представим нещо заедно Ирен и аз. Тези, които аз помня са от лагери, на които съм ходила преди доста години. Обаче не са подходящи за градинските условия - например да цопна в лиген с вода м/у 2 стола. Както и да е...
Моля, дайте свежи идеи  Grinning !

# 1
  • Мнения: 6 206
А Ирен какво мисли по въпроса?
Тя какво иска?

# 2
  • Мнения: 5 877
Приказката "Косе-Босе" е идеална за разиграване от двама души като куклен театър, нямате нужда даже от кукли, само с пръсти могат да се направят косе, лисица и куче. Ако искаш все пак да си по-експлицитна, направи си кукли от три чорапа със залепени елементи и си готова. После можете да разнообразите текста по свой вкус - например Ането на въпроса "Косенце-босенце, дай ми едно яйчице" отговори "Нямам, Лиске, в хладилника има яйчица"  Joy

# 3
  • Мнения: 601
Много благодаря за бързата намеса Simple Smile
Сега оставя да намеря Косе-Босето и да видя как беше текста... имах идеи за медената пита, обаче е дългичка и се опасявам да не се обърка девойката, че ще се притесни Simple Smile
Да отговоря и на Каспър - според мен няма ясна идея. Просто знае,че трябва двете да се включим Simple Smile
Хубав и усмихнат петък на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт