за излизането по сами

  • 2 775
  • 51
  •   1
Отговори
    С приятеля ми сме заедно от 2 години някъде, но в момента ни делят много километри. В смисъл такъв че той е в чужбина, а аз трябваше да се върна за няколко месеца в България, защото документите ми не са оправени още. През това време реших да се хвана на работа да не стоя така безполена по цял ден. Вчера реших да отида на караоке с колегите и колежките , все пак съм нова и без това се чувствам много изолирана на работа. Обаждах му  преди да тръгна, за да го предопредя просто да знае, но тои не ми вдигна телефона и както и очаквах е звънял по-късно, но аз не съм го чула. На другия ден като му казах и ми се разсърди че съм излизала. Доводите му бяха, че така сериозни работи не се създавали, как искал да ме чуе вечерта и бил сам, а пък аз през това време съм се забавлявала. Много го обичам, но имаме различни гледни точки за това и не мога да го разбера. Някъде две седмици преди това ходих пак на дискотека на рожденния ден на приятелката на брат ми, той тоогава по се въздържа,но пак не му стана приятно.     Не мога да разбера защо ми няма доверие и защо толкова го е страх.


 Вие излизате ли сами и приятелите или  мъжете ви го как го приемат? Само аз ли мисля че няма нищо лошо в това и как да му го обясня

# 1
  • Мнения: 5 393
Разбира се ,че излизаме сами. Sunglasses
В началото на връзката ми с мъжа ми бяхме разделени 4 години почти през цялото време-аз живеех в чужбина,идвах си през 3 месеца за по 3 седмици.Въобще не съм очаквала да си стои всяка вечер в къщи пред телевизора-пълен абсурд.Според мен не е правилно да ти се сърди.
В момента все още излизаме и заедно и по отделно-за мен това е нормално.

# 2
  • Мнения: 6 167
какво е ' по сами?"

забрави да уточниш на колко сте години с приятеля ти. newsm78

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 22:18 от Lennie

# 3
  • Мнения: 957
Ами той приятелят ти да вземе една забрадка да ти сложи! Може и фередже за по-сигурно! Много се нервя на такива изблици но ориенталщина у българския мъж. Много е важно още на този етап да си извоюваш независимост и да му дадеш да разбере, че и ти имаш нужда от малко лична сфера, било то да останеш сама или да излезеш без него.  Ако ти няма доверие- негов проблем. В моето семейство няма нужда да искам разрешение или съпругът ми да се противопоставя, не дай си Боже да ми забранява да излизам сама. Имам си мой си кръг от познати, с които излизам и в никакъв случай не бих се разделила с тях, само защото на мъжа ми не му харесвало, бил ревнив или незнам по каква си друга причина.

Какво лошо има в това да се забавляваш??? И той има наглостта да се опитва да те накара да се чувстваш виновна, за това, че си се чувствала добре, когато видиш ли той бил сам. Ами че ти от къде да знаеш той какво прави? И дали би се чувствал виновен ако вземе, че излезе без теб? Изяснете си въпросите за свободата, защото една успешна връзка се крепи ужасно много на нея, а не на зависимостта.

# 4
     Аз съм на 21, а той е на 29. Не мисля, че националността има някакво значение ( за протокола той не е българин)

# 5
  • Мнения: 57
Ами разбира се, че излизаме по сами. Дори аз повече излизам по сама, отколкото той. И нямаме никакъв проблем с това. В крайна сметка всеки има нужда и от лично пространство.

# 6
  • Мнения: 5 140
Да излизаме поотделно и сами.

# 7
  • Мнения: 6 167
     Аз съм на 21, а той е на 29. Не мисля, че националността има някакво значение ( за протокола той не е българин)

какъв е, ако не е тайна?

# 8
  • Мнения: 3 611
     Аз съм на 21, а той е на 29. Не мисля, че националността има някакво значение ( за протокола той не е българин)

какъв е, ако не е тайна?

Турчин?  Thinking

# 9
  • Мнения: 3 611
Ами той приятелят ти да вземе една забрадка да ти сложи! Може и фередже за по-сигурно! Много се нервя на такива изблици но ориенталщина у българския мъж. Много е важно още на този етап да си извоюваш независимост и да му дадеш да разбере, че и ти имаш нужда от малко лична сфера, било то да останеш сама или да излезеш без него.  Ако ти няма доверие- негов проблем. В моето семейство няма нужда да искам разрешение или съпругът ми да се противопоставя, не дай си Боже да ми забранява да излизам сама. Имам си мой си кръг от познати, с които излизам и в никакъв случай не бих се разделила с тях, само защото на мъжа ми не му харесвало, бил ревнив или незнам по каква си друга причина.

Какво лошо има в това да се забавляваш??? И той има наглостта да се опитва да те накара да се чувстваш виновна, за това, че си се чувствала добре, когато видиш ли той бил сам. Ами че ти от къде да знаеш той какво прави? И дали би се чувствал виновен ако вземе, че излезе без теб? Изяснете си въпросите за свободата, защото една успешна връзка се крепи ужасно много на нея, а не на зависимостта.



Иzключително съм съгласна с тоzи постинг.
Нямам какво повече да добавя  Peace

# 10
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Преди ,когато бях във възрастта за дискотеки -не сме  излизали  по сами в смисъл по дискотеки и до ранни зори.Когато има събиране-банкет с колеги ...ходим и по отделно,когато няма кой да гледа децата или компанията е само мъжка или само женска-другият ще е не на мястото си StopВ твоят случай-вие сте още приятели и най-вече ви делят хиляди километри  Hug и едва ли има нещо лошо да се излезе с компания!Ако си имате доверие-няма да има проблеми.Една връзка се крепи на уважението и доверието в другия!Ако от сега ти няма доверие и се карате за щяло и нещяло...какво бъдеще имате вие двамата  ooooh!,трябва да ви е приятно заедно,а не във въздуха да виси угризението,че единият е направил нещо дето не се харесва на другият SickСега чета ,че е по-голям от тебе и може би по-улегнал,а може би това раздразнение и ревност идват от националната му принадлежност Thinking

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Ей,в този момент аз гледам бебето,а мъжо е на банкет.Нищо лошо не виждам в това да се излиза без половинката Peace.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Не го нападайте така момчето. Ми самотно му е било, скофтил се е , праз голям Confused И аз да съм на хиляди километри от любимото си, да ми е тъжно и пусто и да знам, че той/тя врътка дупе под такта на готина музика, и на мене ще ми е тъпо Confused Не че бих си признала де, ама...така си е!
Излизаме сами, разбира се! Но просто в случая, не мисля, че трябва веднага да му лепваме етикета на човека...Може такъв да му е бил моментът Rolling Eyes който не е живял разделен с половинката си месеци наред, няма как да разбере за що иде реч!

# 13
  • Мнения: 750
Излизаме и сме излизали по сами!Когато сме разделени по 3 месеца или 2 сед.,аз тук той в Африка,винаги му се обаждам да му кажа 4е ще излизам...така го 4увствам,искам да знае когато не съм у дома!А той никога не се е разсърдил за това,напротив пожелава ми хубава ве4ер!На следващият ден ме пита дали съм се забавлявала-и нито въпрос пове4е от типа кога съм се прибрала,с кого съм била!А аз на свой ред,искам вси4ко да му разкажа...и не скривам нищо!Знам 4е ми има доверие,аз също му вярвам!А такива хора като приятелят ти... newsm78за мен ли4но неможе да ти вярва защото на себе си вяра няма!Ако това е системно разбира се!Опитай се да разбереш какво поражда недоверието му към теб!Ти най-добре би трябвало да знаеш! Thinking

# 14
  • Мнения: 46 437
Не. И на двамата ни е тъпо да излизаме отделно.
Но си зависи от двойката, ако и двете страни имат нужда- защо не?

Общи условия

Активация на акаунт