Пак за степер

  • 3 044
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Предварително се извинявам за темата,знам че има и други подобни и ги изчетох и все пак имам въпроси  Mr. Green
Напомпват ли се краката от степера? Ей това ми е най-голямата спирачка да си купя  Thinking защото искам фини крачета, а не като на боксиор  Crazy
Спряла съм се на този модел http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=300 но малко скъп ми се вижда  Rolling Eyes В метро има ли на по-добри цени? И като цяло,притежателки на степер доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 2 956
За краката не мога да ти отговоря,но предполагам,че няма начин да не оформят мускулатура, но за цената мога да ти кажа,че моя приятелка си купи от спортен магазин на ул."Алабин" за 120 лв мисля,че е същия  Peace

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 18:36 от евридика

# 2
  • Мнения: 5 593
Виж и в магазините Метро и ТСМ. Цените са 115-120 лв. за същия вид степери.

# 3
  • Мнения: 689
Aз съм доволна.Моя степер не е с усукване,но аз си го правя-за талия.За 30мин ми тече пот отвсякъде!Ако не искаш мускули настрой го на по-ниска степен на натоварване и работи кардио.От много скачане моят се е разскърцал,ще го нося да ми го смажат и стегнат-и да ме чака!Добра инвестиция е!

# 4
  • Мнения: 5 647
Като ходех на фитнес се качвах от време на време на степера, за по 10-тина минути. Досадно ми беше и не съм забелязала да са ми се напомпали краката. Взех си едно въженце за къщи и сега си подскачам, когато намеря свободно време. Ефект има, определено. Мускулатурата на краката ми се постегна, а дупето- леко се повдигна.  Mr. Green Laughing Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 424
Благодаря за отговорите,момичета   bouquet Подозирах аз,че от теле-пазара са надули цената,те така си правят  Confused Ще мисля....но имам нужда от някакъв домашен уред,имам няколко диска свалени от нета,но ме мързи да ги правя  Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 316
Аз често пътувам и ми е чудно лесно ли ще мога да си влача степера с мен... Иска ми се да направя такава инвестиция Money

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
А на дупето указва ли влияние? повдигане основно ми трябва /и стягане разбира се/?

# 8
  • Мнения: 1 316
А на дупето указва ли влияние? повдигане основно ми трябва /и стягане разбира се/?

Да Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
Ау, мерси! Това ще си поръчам на Дядо Коледа Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 316
Аз може и да не дочакам Коледа Mr. Green Имам нужда не толкова от отслабване, колкото от тренировка Flutter

# 11
  • Мнения: 5 362
А на дупето указва ли влияние? повдигане основно ми трябва /и стягане разбира се/?
Да. Peace
А за краката - не се притеснявай.Нагласи го да е на по-ниска степен натоварването.За да добиеш мускули на боксьор трябва да не слизаш от него.

# 12
Тази цена е много висока,моят е подобе и беше за 98лв,а продавачката в TCM ми каза че техният е около50 лв.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
На мен пък този ме заинтригува :http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=352, действал на повече мускулни групи, но дали е така?!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз си взех тсм за 60 ли 70лв,но не съм доволна.Уж има степени,но както и да ръчкаш все една е ...мнооого силно ...
Та по добре изпробвай тези,на които си се спряла.
Иначе много добре стяга дупе,бедра,крака.
Това за ръцете не ми е удобно и не съм го използвала.

Общи условия

Активация на акаунт