Моля за съвет!!!

  • 627
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
Зравейте!!!  Simple Smile
Ще ви разкажа моята историйка...  Wink
Аз и моят приятел сме заедно от близо 7 години.  Heart Eyes Имам много голямо желание за бебе, но той не (не за този момент), защото съм студентка и го е страх да не би да не успея да завърша.  Студентка съм последна година .... остават ми още 8-9 изпита.
Изка да изчакаме докато завърша, но моето желание е огромно (почти всички може би знаете за него) . Изкам да ви помоля да ме посъветвате как да постъпя, защото зная , че вие ще го направите. newsm78
Благодаря ви предварително!!!  Wink

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей, Титити!
Ами, това е решение, което трябва да вземете вие двамата и никой друг. Важно е едно бебе да е желано и от двамата си родители, за да не стигнеш до моето положение /не, че при същите обстоятелства бих постъпила различно/. Та освен да ти разкажа моята история, а ти да си направиш изводите - когато забременях бях в края на втори курс, с приятелят ми бяхме заедно от 3 години, той беше първият мъж в живота ми и бях решила, че ще е единственият; той  беше абсолютно шашнат /щото уж се пазехме/, както и аз. Пролях много сълзи, родителите ми /по-точно майка ми/ смятаха, че трябва да направя аборт, че иначе няма да завърша; той смяташе, че не е готов да има дете на 28 години, а аз трябваше да взема най-трудното решение в живота си. Реших да родя детето си, още повече, че година преди това при един профилактичен преглед лекарката ми каза, че няма да имам деца, защото имам лениви черва, които са изместили матката леко в дясно Shocked През цялата бременност и след раждането се надявах вече мъжът ми да се почувства отговорен родител, да се промени и не знам си какво. Е, при нас не се получи, изби на агресия и тормоз - психически и физически. Накрая заяви, че не може да се грижи за семейство - още повече натрапено такова  #Crazy, взе си багажа и си отиде. Мина година, която аз прекарах в абсолютно отчуждение, единствените хора, с които контактувах, бяха семейството ми и две приятелки. тогава срещнах настоящия си мъж, който пък трябваше да преглътне всички "съвети" какви боклуци са разведените жени и едва преди 8 месеца реши, че е готов да има собствено дете /от две години живеем заедно/ и от шест месеца действаме усърдно. Вероятно те отегчих и изплаших с цялата тази история, но единственото, което мога да ти кажа като заключение, е :
Проведете един открит разговор, като изложите желанията си и мотивите за тях и вземете решение, което удовлетворява и двамата. На сила хубост не става - са казали хората и са прави. Има случаи, когато фактът, че чакате бебенце, променя мъжа, който до вчера е отричал самата мисъл за това, но от собствените си наблюдения съдя, че са по-скоро изключения. Колкото до завършването, ще завършиш-аз го направих с почти пълно отличие, въпреки гадостите. Ако това е единственото му притеснение, докажи му, че ще се справиш; но ако има нещо, което се крие зад това извинение, по-добре изяснете неща овреме. Късмет ти желая, извинявай за дългия постинг, но ситуацията ми е толкова позната /щото ги чух и тия извинения/, че просто не можах да се въздържа от мнение. Стискам палци нещата да се наредят по възможно най-добрия начин!

# 2
  • Мнения: 701
Здравей,tititi!Едва ли ще мога да ти дам съвет,но моето мнение е,че едно бебе трябва да е желано и от двамата!А и 8-9 изпита не са толкова много във времето! Hug Hug Hug

# 3
Според мен изпитите не са проблем. Поговорете двамата и решете.Добре е бебето да бъде и с двамата си родители.

# 4
  • Мнения: 566
Голдие, съжалявам , че са ти се случили такива неприятни неща. Радвам се че сега си щастлива   Simple Smile.
"Колкото до завършването, ще завършиш-аз го направих с почти пълно отличие, въпреки гадостите. Ако това е единственото му притеснение, докажи му, че ще се справиш; но ако има нещо, което се крие зад това извинение, по-добре изяснете неща овреме. "
 Wink Това ме зарадва , че си се справила успешно , надявам се и аз да успея.  Praynig
По отношение на това дали това е единственото му притеснение ...... да това е ........... в това съм убедена. Wink

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Тогава - действайте, убедена съм, че ще се справите Peace
И, благодаря, наистина съм щастлива сега.
Щом партньорът ти е отговорен човек, всичко ще се нареди. Хайде, дано скоро те включим в списъка Praynig Hug

# 6
  • Мнения: 566
 Wink Ще действам  Wink обещавам .........
Ще се моля  и за теб , а и за всички които толкова силно желаят да си имат бебче  Praynig  да се вклучат  в списъка.  Hug

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Благодаря ти, от мое име и от името на всички момичета тук; успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт