Болницата на Д-р. Щерев ?

  • 1 659
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Имали някой впечатления от болницата и по специално ме интересува за 3Д, мисля там да ходя на фетална морфология и да ми препоръчате лекар  Peace
 п.с.търсачката или ми забива или ми дава че е претоварено от няколко дена и затова пускам нова тема не мога да видя дали е писано.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 280
аз ходя там но не на 3Д-то, а за феталната морфология ходих при доц.Томова.

# 2
  • Мнения: 61
Наистина и в болницата на доц.Щерев има 3Д, но двата най-модерни 3Д/4Д апарата за бременни са във Фемина и при Мазнейкови, при това там работят най-добрите национални експерти по ехографска диагностика. Иначе в Правителствена имат също много скъп апарат, но опитът им за работа с него е скромен, а и нямат специфичната подготовка.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 280
Наистина и в болницата на доц.Щерев има 3Д, но двата най-модерни 3Д/4Д апарата за бременни са във Фемина и при Мазнейкови, при това там работят най-добрите национални експерти по ехографска диагностика. Иначе в Правителствена имат също много скъп апарат, но опитът им за работа с него е скромен, а и нямат специфичната подготовка.

КЛИНИКАТА РАЗПОЛАГА С 3D УЛТРАЗУКОВ АПАРАТ (4D Real Time):това пише на страницата на болницата на Щерев http://www.ivf-bg.com

относно модерността на апаратуата как да кажа аз предпочитам специалиста, а "д-р" Мазнейкова не бих посетила след изписаното за нея. Ако държиш на 3Дто Томова гледа и в св.Лазар там прегледа е 70 лв., но при нея записването е около 2 м предварително.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами държа по-скоро на лекаря, не толкова  кой 3Д е по модерен, а за Мазнейкова не ща и да чуяя  #Cussing out
Мама на слънце Имашли представа кой лекари работят там за фетална

# 5
  • София
  • Мнения: 8 280
Не нямам.
Но явно е нещо ново, защото не са ми предлагали там да ми я направят(говоря за септември), а и две приятелки ходят там и те при Томова ходиха на фетална (едната роди рече, другата е 2 месеца преди мен)

# 6
КЛИНИКАТА РАЗПОЛАГА С 3D УЛТРАЗУКОВ АПАРАТ (4D Real Time):това пише на страницата на болницата на Щерев http://www.ivf-bg.com

Преди три години са купени два супермодерни ехографа - дарени са на Мазнейкова като отличен специалист по ултразвукова диагностика и на Щерев /по линия на това че е депутат и шеф на здравната комисия и не могат да му откажат/. Това е причината да се сдобие със скъпа техника - иначе няма кой да го ползва на ниво в неговата клиника, правят само рутинни прегледи с него и го хабят. Само че никой не е посмял да му се опълчи на искането щото ще бъде уволнен начаса! Няма смисъл да се ходи при него, няма специалисти в неговата клиника, които за разбират от фетална.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 360
хиляда пъти се изписа, че за фетална морфология не е необходим 3D ултразвук, а е необходим опитен специалист, ама хората едно си знаят...
при Щерев специалисти по фетална морфология просто няма! може да имат космическа совалка, но няма кой да знае да я кара, образно казано...

за фетална м-я препоръчвам Вили Димитрова във Фемина или Томова - тя преглежда на няколко места и в клиникат по репродуктивна медицина "София" цената на прегледа е 50 лева, за разлика от Св.Лазар, където същия лекар за същия преглед взема 70 лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
хиляда пъти се изписа, че за фетална морфология не е необходим 3D ултразвук, а е необходим опитен специалист, ама хората едно си знаят...
при Щерев специалисти по фетална морфология просто няма! може да имат космическа совалка, но няма кой да знае да я кара, образно казано...

Незнам къде прочете, че за фетална ми трябва 3Д, питах къде има 3Д и за фетална специалист  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 8 280
....за фетална м-я препоръчвам Вили Димитрова във Фемина или Томова - тя преглежда на няколко места и в клиникат по репродуктивна медицина "София" цената на прегледа е 50 лева, за разлика от Св.Лазар, където същия лекар за същия преглед взема 70 лв.
е има разлика в апаратурата в "София" за 50 лв. те гледа на 2Д
а в "св.Лазар"  за 70 лв. на 3Д

е аз отидох на 2Дто, не само заради разликата в парите а и защото имам отрицателно мнение към самата клиника.

Общи условия

Активация на акаунт