Ugasnata tragedia v Pleven

  • 1 295
  • 20
  •   1
Отговори
Potersena sum ot tragediata, koiato se slu4i s malkata Mihaela v Pleven,
Niama po gestoko i neprostimo prestuplenie.
Ne moga da si nameria miasto ot kakto 4uh za tova zlodeistvo.
4esno kazano ne moga da nameria takava duma, koiato da izrazi 4uvstvata mi v momenta.
Mislia 4e triabva da nastoiavame za po goliamo usurdie ot strana na taka nare4enite "kompetentni organi" da si svur6at rabotata i da otkriat 4udovisteto. I da se prieme zakon za nakazanie, ne moga da kaga adekvatno, zastoto nikoe nakazanie ne moge da bude adekvatno na storenoto

# 1
  • София
  • Мнения: 1 457
Какво се е случило? Аз не съм чула  Embarassed

# 2
  • Мнения: 3 334
дай повече информация Rolling Eyes

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дали за това става дума:
Цитат
Клошар намери мъртво момиченце до с. Буковлък
Мъртво момиченце на видима възраст 4-5 години беше намерено на сметището в плевенското село Буковлък. Детето е открито преди обяд вчера от мъж, който се ровел в боклуците на сметището. Точната възраст на детето е не е установена. На мястото са пристигнали полицаи, за да направят оглед. Трупът на детето е откаран за аутопсия в "Съдебна медицина" в Университетската болница в Плевен. До късно вечерта вчера от полицията не се наеха да потвърдят информацията, че детето е убито. Ченгетата не отговориха и на навпоса дали ще се търси връзка между този случай и убийството на 8-годишния Мурад в Хасково.
Според селяните от Буковлък откритото мъртво дете не е местно, а е докарано с контейнерите за смет от Плевен. Данни за изчезнало от града дете  обаче нямаше в плевенската полиция до късния следобед вчера.
Цитат от в.Монитор

Много е жалко, че зачестиха такива случаи. Cry

# 4
  • Мнения: 2 197
За съжаление последното инфо е още по-трагично:
"Междувременно стана ясно, че 4-годишната Михаела Баракова, чието тяло също бе открито вчера на сметище край Плевен, е била изнасилена и убита по особено жесток и мъчителен начин, съобщи наблюдаващият прокурор по случая Искра Ганева.

Престъплението били извършено с голяма наглост. След садистичните действия, убиецът е увил голото телце на детето в дюшек и го е изхвърлил в контейнер.

Не е установено дали Михаела е отвлечена от дома си, където е била оставена сама. По думи на близките била облечена с червена рокличка с дълъг ръкав, обута с бял чорапогащник и с тъмносини домашни терлички."

Това е от нетинфо току що.
Нямам думи.

# 5
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сутринта,рано, аз и мъжът ми гледахме новините.
Трагедията е голяма.Мъжът ми само стисна ръце и каза"Господ да пази децата"
А за чудовището,което е извършило дази мерзост не искам да говоря,дано го открият и публично го линчуват. #2gunfire

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Господи, това е ужасно  Cry

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Боже, какво става в тая държава?! Всеки ден трагедии с деца Sad Що за изверг може да прояви такава жестокост спрямо малко невинно създание?!? Да отнеме живот и да продължи да се понася... Не ми го побира умът!!! #2gunfire

# 8
  • Мнения: 1 416
http://dnes.bg/article.php?id=29851 - Тук е описано всичко...
Ужасена сьм от този случай, сърцето ми се е свило, откакто научих за Михаела.  Sad Дано намерят изверга, дано го накажат...
Какво става с тоя свят, Боже?!

# 9
  • Мнения: 31
Ужасно е! Cry
Дано да е последното кощунство вече.

# 10
  • Мнения: 6 315
Боже, не мога да разбера какви са тези ужасии, които се случват тези дни! Cry

# 11
  • Мнения: 1 232
това не е истина просто  къде живеем,боже пази децата ни Cry

# 12
  • Мнения: 2 070
Не че има значение, но детето от ромско семейство ли е? Питам, защото съм от Плевен и в селото живеят основно роми... Ужас направо...

# 13
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Боже, не мога да разбера какви са тези ужасии, които се случват тези дни! Cry
Cry

# 14
  • Мнения: 1 416
Не че има значение, но детето от ромско семейство ли е? Питам, защото съм от Плевен и в селото живеят основно роми... Ужас направо...
Българче е и от Плевен. Живеело е с баба си и братовчедчето си в общинско жилище в центъра на града. Бащата на Михаела е починал, а майката живее отделно с нов мъж...
Намерили са Михаела в селото, защото там е изпаднало на сметището от боклуджийския камион...  Sad
Днес в новините видях снимката и, надяват се някой да я е забелязъл през онази вечер - сама или с убиеца си...
Боже, дано разкрият извършителя!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт