Какво представлява запушалката?или тапата?

  • 8 461
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Как да разбера, че запушалката е паднала?Какво представлява?

# 1
  • Мнения: 1 448
Прилича на желе, безцветно с малки червени жилки   newsm78 Нещо такова...

# 2
  • София
  • Мнения: 3 610
Тя е слизесто лигаво течение примесено със кървави жилки.На мен ми се влачи ден и половина- две седмици преди да родя,така че не е гаранция за настъпващо раждане

# 3
  • Мнения: 7 723
извинявай за сравнинието, но прилича на сопол. Има кървави нишки Peace

# 4
  • Мнения: 479
момичетата добре са ти обяснили.

При мен падна в Неделя сутринта а в Понеделник сутринта родих.

Успех

# 5
  • Мнения: 10 982
Простете ми невежеството, но тогава ли започват болките или по-късно?  Embarassed

# 6
  • Мнения: 7 723
Простете ми невежеството, но тогава ли започват болките или по-късно?  Embarassed
При всеки е различно. При мене втория път тапата ми падаше на части в продължение на една седмица, преди да родя. Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичетата добре са ти обяснили как изглежда.
При мен падна часове след като ми бяха започнали контракциите и лекарката при която падна след прегледа каза"най после,започвш да раждаш"и наистина след няколко часа вече гушках бебе:)

# 8
  • Мнения: 6 461
Момичетата са ти обяснили.
При мен "тапата"......... Mr. Green...падна седмица преди да родя голямото ми дете .
При второто раждане изобщо не разбрах кога е паднала.Явно някъде между контракциите.... newsm78

# 9
  • Мнения: 203
Не е задължително да я видиш кога е паднала. Аз все се вглеждах да видя нещо, такова, каквото вече са ти обяснили, но така и не я видях. Явно е паднала  след като са започнали контракциите и съм била на леглото в родилното.

# 10
  • Мнения: 189
На мен тапата ми беше паднала докъто съм спала. На сутринта видях върху бельото си нещо разтегливо с кафеникаво-червен цвят. Веднага отидох при гинеколожката ми и тя каза, че трябва да постъпя в отделението. Контракции не съм имала. След няколко часа резултаът беше налице. Родих прекрасно момиченце чрез секцио.

# 11
  • Мнения: 5 362
Простете ми невежеството, но тогава ли започват болките или по-късно?  Embarassed
При всеки е различно.Тапата ми падна 2 дни преди да родя.

# 12
  • Мнения: 817
обърках темите, извинявам се

# 13
  • Мнения: 22 521
Падна ми 1 седмица преди да родя.Приличаше на слузесто-желирана топка,примесена с малко кръв,по-скоро ръждива на цвят.Няколко дни след това падна и остатъкът от тапата.

# 14
  • Мнения: 3 069
Розово-кафеникава слуз, няма как да я сбъркаш като му дойде времето.

Общи условия

Активация на акаунт