Болки в таза

  • 585
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте. Влизам в седми месец, а от близо месец и малко имам силни болки в таза, които сякаш са от притискане на нерв. Вследствие на тях левият крак ме боли толкова силно, че на моменти се налага някой да ми помага за да стана. Бих искала да знам дали някой е имал подобен проблем и как сте се справили.

# 1
  • Мнения: 6 461
При първата ми бременност бях така ,направо не можех да вървя на моменти ,дори и когато лежах.
Всичко при мен отминаваше докато започнеше на ново на моменти и така от седмия месец  докато родя....... Crazy

# 2
Не се притеснявай нормално е защото таза ти се подготвя за раждането, сиреч разширява се за да мине бебчо по-лесно. Иаз бях със същите болки. След като родих пак имах същите болки, защото пък се свиваше. Ще мине без проблеми. Успех!

# 3
  • Мнения: 203
И аз имах подобни, започнаха точно към 7 месец, но бяха в десняи карак. Спокойно, после всичко минава.

# 4
  • Мнения: 3 478
Мдааа, и аз бях така. Още само 2 месеца Mr. Green и всичко ще се оправи.

# 5
  • Мнения: 7 474
И аз бях така , не можех да се обърна в леглото, щом родих мина веднага   Hug

# 6
  • Мнения: 1 104
Това е нормално за всяка бременна жена - дължи се на разширяването на таза. И при мен е така. Понякога е доста болезнено, но се изтърпява, щом е в името на бебето.

# 7
  • Мнения: 422
При мен тези болки вече отшумяха , но за сметка на това заспивам от изтощение, за един, в най-добрия случай два часа, будя се ненаспала се, уморена, раздразнена, с изтръпнали ръце и крака.Моето бебче вече е силно и движенията му са болезненички, а и с всеки ден ни става тясничко вътре и ако може още мъничко да ме поразпъне/това вече в кръга на шегата/.Въпреки всичко това съм щастлива, а и наближаването на раждането съм все по-щастлива даже понякога си мисля, че всичко това после ще ми липсва малко/колкото и невероятно да звучи/.

# 8
  • Мнения: 8 917
Не се притеснявай нормално е защото таза ти се подготвя за раждането, сиреч разширява се за да мине бебчо по-лесно.
Не съм имала подобни болки, но от изчетеното тогава, причината е тази Peace

# 9
  • Мнения: 683
И аз сега влизам в 7м и вече повече от месевц имам на моменти силни болки в таза, но те минават по тазовите стави и срамната кост... С първата бременост не съм имала /или поне не съм обръщала внимание/ такива "екстри"...

# 10
  • Мнения: 3 069
Попаднала си на точния човек Peace
Моята бременност трябваше да я прекарам на легло.....болките в тазобедрената става в ляво беше ужасна, няма спасение.Мъжа ми ме е разстривал докато заспя.
Който каквото иска да казва но МАСАЖА много ми помагаше, поне ги правеше по-поносими.

# 11
  • Мнения: 4 111
Аз имам същите болки  Cry
Лекарката ми каза, че е нормално, килограмите са в повечко, таза се разширява, а и тежестта на корема не е малка.
Минавало като гушнем бебчо. А колко много остава  #Crazy

# 12
  • Мнения: 3 499
Да, аз бях по същия начин.Мисля, че е нормално.

# 13
  • Мнения: 574
Не се притеснявай нормално е защото таза ти се подготвя за раждането, сиреч разширява се за да мине бебчо по-лесно. Ще мине без проблеми. Успех!
Аз ги имам също от 7 месец  до този момент,дано да изчезнат след раждането!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт