Коледни книжки,стихчета и филмчета?

  • 3 778
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте момичета,
във връзка с наближаващите коледни празници ми се иска да си купим някакви книжки на коледна тематика както и да изтегля от някъде детски филмчета за коледа.
Ние имаме една книжка "Коледа е!" с различни стихчета и песнички, н ми се иска и др. да си купим, че моето момченце много обича да му чета.Иначе филмче иамаме Коледните елфи и Коледата на Мики.
Какво ще направите да украсите къщите си за коледа .
Ние миналата година си направихме снежен човек, от една възглавница, калъфка на която зашихме копчета , черни за очи и червени за уста, направихме от оранжева цветна хартия нос, и му сложиме шал и шапка.Беше много забавно.
чакам идеи

# 1
  • София
  • Мнения: 4 019
Ей тази книжка имаме от вчера, със стихотворения и песнички е , има и страхотни картинки.Има и кратки описания къде по света как се празнува Коледа.
http://www.knigopolis.com/index.jsp;jsessionid=02DE30A49CE63722E … d=5307&v=book
Снощи докато четохме почувствах , че Коледата приближава и ми стана едно такова ...ми празнично и хубаво.

# 2
  • Мнения: 1 425
Ами филмчета за Коледа от къде може да си изтеглим,ако някой каже.............? Hug

# 3
  • Мнения: 1 232
Ей тази книжка имаме от вчера, със стихотворения и песнички е , има и страхотни картинки.Има и кратки описания къде по света как се празнува Коледа.
http://www.knigopolis.com/index.jsp;jsessionid=02DE30A49CE63722E … d=5307&v=book
Снощи докато четохме почувствах , че Коледата приближава и ми стана едно такова ...ми празнично и хубаво.
същата я имаме от миналата година ,страхотна е към нея има и касета с песнички

# 4
  • Мнения: 27
Здравейте,момичета !
И на мен ми е итересно от къде можем да свалим коледни песнички и филмчета,ако някой знае моля да сподели.
Благодаря ви предварително!

# 5
  • Мнения: 745
 И моята дъщеря много харесва всякакви коледни песни, стихчета и филмчета. От коледните анимациики освен Коледата на Мики имаме Anabella's wish/не съм сигурна дали точно така се пише/- Желанието на Анабел. Мисля че го изтеглих от Дата.бг.
А тази книжка и ние я имаме - много е хубава.

# 6
  • Мнения: 1 568
Привет и от мен.
Само на мен ли не ми се отваря този линк?  Confused
Миналата седмица купих тази книга за Дара

Ето и описанието:
Докосни дрехите на добрия старец!

Точно на Бъдни вечер, преди да тръгне по света, Дядо Коледа разбира, че червеният му костюм е прояден от молци.
Ще намери ли той какво да облече, ще смогне ли навреме да разнесе подаръците на децата?

Тази книжка е необикновена. Прилича на коледна играчка, но в нея е скрито и друго вълшебство. С нейна помощ можете да се докоснете до дрехите на Дядо Коледа.

Моето лично впечатление е, че е наистина много красива, но историята е много шантава. Дядо Коледа е с розова рокля и жълти кухненски ръкавици. Може би ще е по-забавна за по-големи деца, които вече знаят историята за Дядо Коледа и могат да се поразвеселят с нещо по-нестандартно, а на толкова малки им трябва нещо по-класическо.
Ще се радвам да споделите някоя книга подходяща за 2-3 годишни.
Филм също.

Валя, би ли обяснила по подробно как превърнахте възглавницата в снежен човек. Много свежа идея! Благодаря!

# 7
  • Мнения: 7 106
В тази тема съм дала линкове към детски Коледни и зимни песнички.

В тази пък наскоро обсъждахме хубавите детски Коледни книжки. Тези които съм посочела аз, гарантирам че са много интересни и забавни, поне за моята 2,7 годишна дъщеря (пък и за майка и  Laughing). Тази, която все още нямаме, а искам да купя (но не намирам в моят град за сега  Cry) е Сладка Коледа с Мечо Пух :



Нямам лични впечатления от нея, обаче всичко с Мечо Пух ни е любимо, така че и тя ще се котира.

Коледни филмчета :
Нощта преди Коледа
Още филмчета :
http://torrents.linkos.bg/browse.php?search=christmas&cat=25&incldead=1

# 8
  • Мнения: 75
здравей смайли,
ами за съжаление ние още не сме направили този за тази година, и не мога да ти пусна снимка, а иначе ще се опитам да ти обясня по-подробно. Значи вземаш си една възглавница голяма, и една бяла калъфка, на калъфката зашиваш примерно 3-4 4ерни коп4ета за коп4ета за снежния човек, 4-5 червни малки за уста, две големи черни за очи.С шал4е го превързваш така че да му направиш тяло и глава, после му слагаш шапка, а нос му бяхме направили от оранжева хартия о тези гланцираните блокчета, и направихме конус и го зашихме внимателно като нос, е беше малко нестабилен, защото Сашко го прегръщаше и носеше навсякъде, но много му се радваше.
надявам се да съм ти била полезна, ако има още нещо ме питай

# 9
  • Мнения: 1 568
Благодаря ти! Ще го направим и ние!!!

# 10
  • Мнения: 7 831
Открих това има много хубави филми, но за малко по-големи деца.

# 11
  • Мнения: 1 425
Открих това има много хубави филми, но за малко по-големи деца.

Eeee,злато си ............ newsm68 newsm51Много благодаря точно това търсех.Супер!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 114
Аз търся тези панорамни книжки, но ги няма никъде. Явно са изчерпани.

"Дядо Коледа и вълшебните играчки"

"Нощта преди Коледа"

# 13
  • Мнения: 463
" Коледните елфи"
"Mickeys Mouse - Once Upon A Christmas "

# 14
  • Мнения: 5 713
Къде съм бляла и не съм видяла темата досега. Маги няма нищо на Коледна тематика. Ще трябва да й купя Коледна книжка на първо време. Забелязвам, че вече й прави впечатление, радва се като види някъде дядо Коледа или украсена елха.

Общи условия

Активация на акаунт