По повод новините тези дни

  • 523
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте,

ужасно сдухващо ми действат тези дни новините, по-конкретно тези за убитите деца.. Това е най-големият ми ужас, а напоследък само това слушам.. Незнам каква е тая държава и тази ситуация, където деца убиват деца, възрастни убиват деца и пр. Незнам кого да обвинявам, към кого трябва да се обърна...
Знам само, че не може да сме толкова вторачени във влизането на България в Европейският съюз или бюджета за следващата година, при положение, че се случват подобни неща във същата тази България, ние отстрани само ги регистрираме.
Не искам да отглеждам сина си в такива условия, не искам аз, не искам той да живее тук, не искам да ме е страх от подобни нечовешки, даже невлизащи в съзнанието ми неща...
И не ме интересува дали ще ми увеличат болничните на 315 дни, или ще ми вдигнат майчинските, при условие, че дори няма закон и ред, които да спрат това насилие..
Аз нямам опит с обществената дейност, не знам как се подават петиции, къде се подават, до кого и пр. Моля, някой с опит в тези работи да ми помогне, за да кажем на тези, които е редно да вземат мерки, че това положение не може да се търпи.

# 1
  • Мнения: 22 766
Петиция вече има,в Клюкарника http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142476.0;topicseen
.А такива черни статистики има не само в България,повярвай ми.Лошото е,че целият свят върви по един и същи път. Sad

# 2
  • Мнения: 145
Благодаря ти, Деси - мама, не предполагах, че в клюкарника има подобно нещо. Разписах се и се надявам да има ефект...

# 3
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Много тъжно наистина,но не е само в нашата държава.В  Америка например много често се случва някоя откачалка да влезе в училище с оръжие и да стреля на посоки.

# 4
  • Мнения: 1 104
И аз съм ужасена от ставащото с нашите деца..... smile3518

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Заключвам темата, защото има достатъчно теми (освен двете в клюкарника), в които се коментира това.
Мисля, че ако са по-събрани мненията ще има по-голям смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт