Отговори
  • Мнения: 620
Предварително се извинявам,че не съм имала достатъчно време за да разгледам дали не е имало подобна
тема,но често си задавам този въпрос и не се стърпях да не се допитам до вашите мнения Thinking Laughing

Мислейки си за отношенията между двама души,кое от двете твърдения е по-вярно newsm78 и е
водещо Rolling Eyes....като цяло в семейството,съжителство,приятелство,секс и т.н.

# 1
  • Мнения: 1 568
Да сте от една порода е по-важно!!!

# 2
  • Мнения: 1 517
ие сме по-скоро от "Противоположностите се привличат!" За някои неща така кардинално се разминаваме, чак  ума ми не го побира  Laughing Но за сега добре я караме. Издържахме 9, дано да издържим още 99 години.

# 3
  • Мнения: 3 447
И двете! За мен печелившата формула е: еднакви като базисни ценности и светоглед, но противоположни като характери.

# 4
  • Мнения: 620
А когато се стигне до мащабен сблъсък на характерите..... Rolling Eyes,независимо от еднаквата ценностна система Sad

# 5
  • Мнения: 6 155
И двете! За мен печелившата формула е: еднакви като базисни ценности и светоглед, но противоположни като характери.

Как хубаво го каза  Peace

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А когато се стигне до мащабен сблъсък на характерите..... Rolling Eyes,независимо от еднаквата ценностна система Sad

Споделяйки една ценностна система, сблъсъкът би бил за пътя, по който да се върви, не за посоката. Или за скоростта, с която да се постигат целите. Единият бърза, другият - мисли  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 337
И двете! За мен печелившата формула е: еднакви като базисни ценности и светоглед, но противоположни като характери.
Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

Прекрасно казано  Peace

# 8
  • Мнения: 620
Eдинност в мисленето не винаги означава синхрон в действията,
а дисбаланса в това отношение за мен е различието в характерите Sad
Би било чудесно ако преди единия да е казал "А" другия вече да
действа по "Б" Peace....От друга страна магнетизма на противоположните полюси спомага за подреждането на житейския
пъзел....с две думи- привличането сплотява HugТака с общи усилия
ще подредим пътечката,по която ще вървим заедно напред Laughing

Божееее,кой ме би да се замислям над този въпрос ooooh! Wink

# 9
  • Мнения: 4 053
И двете! За мен печелившата формула е: еднакви като базисни ценности и светоглед, но противоположни като характери.

 Wink това е истината

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Да сте от една порода е по-важно!!!

 yes
Противоположностите се привличат в началото на една връзка, когато влюбенността те е замаяла отвсякъде... Crazy

И въпреки всичко май генерални заключения не трябва да се правят... Thinking

# 11
  • Мнения: 8 505
И двете,но първото в доста по-голяма степен.

# 12
  • Мнения: 1 001
Eдинност в мисленето не винаги означава синхрон в действията,
а дисбаланса в това отношение за мен е различието в характерите Sad
Би било чудесно ако преди единия да е казал "А" другия вече да
действа по "Б" Peace....От друга страна магнетизма на противоположните полюси спомага за подреждането на житейския
пъзел....с две думи- привличането сплотява HugТака с общи усилия
ще подредим пътечката,по която ще вървим заедно напред Laughing

Божееее,кой ме би да се замислям над този въпрос ooooh! Wink
Мдааа ...
"Подушвам,че сме от една порода!" би трябвало да значи, че имате еднакъв мироглед и в много отношения ще си подхождате ... а
"Противоположностите се привличат!" - че няма да си омръзнете и пречите и дъъълго време ще гледате и крачите в една посока ... а
уеднаквяване на мисленето (Б след А) се постига с времето ...

# 13
  • Мнения: 15 619
И двете! За мен печелившата формула е: еднакви като базисни ценности и светоглед, но противоположни като характери.
Много точно казано.
Като характери сме толкова различни, че не го оставям да скучае, за другото сме бетон.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 537
Да сте от една порода е по-важно!!!

 yes
Противоположностите се привличат в началото на една връзка, когато влюбенността те е замаяла отвсякъде... Crazy
В началото на една връзка е много ГОТ да сте различни, особено по характер, но после това определено става  недостатък. Само си приставете общуване м/у меланхолик и сандвиник!?!  Sick Втория може скоро да влезе и в лудница!!! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт