Някога ходили ли сте на ясновидка :)

  • 11 748
  • 47
  •   1
Отговори
niakoi dosega hodil li e na iasnovidka ili nesto takova Simple Smile az se 4udia naposledyk dali da ne otida. niakoi v foruma dali e 4uval za niakoia iasnovidka v varna koiato da poznava?

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 14:40 от Vivi

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
А, нямаме нужда. Имаме тука контингент с парапсихични способности.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141551.0

# 2
  • Мнения: 25 551
Не и нямам намерение!  Naughty
Има по-приятни начини да похарча излишните пари...  Whistling

# 3
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ами виж сега, аз лично признавам само баба Ванга / лека и пръст / и Вера Кучовска /. Никой друг. Може и някой да има такива способности, ама аз нещо не вярвам. То и съседката е гадателка, ама познава само като и се припикае  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 423
Кочовска, като коч, не като куче.  Laughing

Не съм ходила. Засега и не ми се ходи.
Но познавам няколко другарки, които
водят живота си по ясновидски думи.

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
не, ходих на ясновидец. менте, нищо не ми позна Whistling

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Преди време ходих при една бабка, ама вече не помня какво ми каза и дали позна newsm78

# 7
е аз досега не съм ходила и не смятам да живея спорде нейните думи Simple Smile) но ми е интересно какво ме чака в бъдеще - знам ли може да срещна някой симпатичен батко Simple Smile)) а нещо напоследък звездите нищо не ми говорят Simple Smile

# 8
  • Мнения: 10
  Ами аз в това отношение значи съм по-запозната. Ходила съм на всякакви врачки, къде с приятелки, къде сама.Много е смешно като ги слушаш, стига да им се връзваш.Но една наистина успя да ми изправи косъма, така познаваше и то за минали неща , че.... направо се шашнах. Та...има и такива неща, нали знаеш...Истината е някаде там.  newsm78 Но като цяло няма смисъл да знаеш нищо предварително, че то и добро да е и лошо да е, няма да е интересно  bowuu

# 9
а получавали ли сте такива писма в е маила и как реагирате на тях по принцип Simple Smile
Това писмо е обиколило света. Това е писмо на щастието, след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 3 Форума в Следвашите 3 часа иначе ще ви се случи нещо много лошо. Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо прекрасно. Не си мислете, че това е някаква Глупост. След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го бил изтрил Починал, същото се случило и с Администратора на http://DMCA-removal-from-Google преди няколко дена, той вече е мъртъв защото се опита да спре разпространението на писмото. За разлика от тях тези който са разпратили писмото са били възнаградени щедро и са живяли щастливо и ще живеят така до края на живота си. Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парита разпратете писмото дори в повече от 3 Форума,3 е минималната Бройка. Писмото е Урисано с Магията и съдбата на Илюминати и не е някаква шарлатанство, истинска магия се крие в тези редове... Wink
изто4ник-Go-Link forum

# 10
  • Мнения: 2 099
Брех майка,ся и писма убийци Mr. Green
Стига как може да вярваш на такива неща?

# 11
  • Мнения: 1 540
Не, не ги вярвам тия Naughty

# 12
  • Мнения: 25 551
Ооооо, да!  Shocked В тези писма много вярвам! Всичко е истина, гарантирам ти! Единственият начин да се отървеш от проклятието е да откриеш всички правописни грешки, да ги поправиш и да се закълнеш три пъти по пълнолуние в 3 часа през нощта пред 3 кофи с вода:
Вече никога няма да спамя хорските пощи! Вече никога няма да спамя хорските пощи! Вече никога няма да спамя хорските пощи!
Плюеш по 3 пъти във всяка кофа и лягаш да спиш под леглото. Само така няма да имаш никакви проблеми!  Naughty

Ето ти и едно писмо-бонус от мене:
Това писмо е обиколило света. Това е писмо на олигофрените, след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 666 Форума в Следвашите 666 часа иначе ще ви се случи нещо много хубаво (например ще имате свободно време за една бира). Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо тъпо. Не си мислете ,че това е някаква Глупост (Напротив. Тъпотия е). След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модераторът, Който го беше изтрил, спа с Анжелина Джоли, същото се случи и с Администратора на http://DMCA-removal-from-Google преди няколко дена, той вече получава оргазъм, защото се опита да спре разпространението на писмото. За разлика от тях, тези, които са разпратили писмото, са били възнаградени щедро и са живяли като малоумници, и ще живеят така до края на живота си. Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парите, учете и работете яко, ще имате пари да си свалите достатъчно готина мацка. Писмото е Орисано с Магията и съдбата на !!!Илюминати!!! и не е някаква шарлатанство, истинска магия се крие в тези редове...

Така е по-добре

# 13
не не вярвам по принцип но знае ли какво може да му се случи ако не го размножи пък и ако се изпълни желанието ми още по-добре ще стане Simple Smile

# 14
  • Мнения: 25 551
Споко, бе жена!   Stop
Прави каквото ти казах и нямаш кахър!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт