Какви варианти за интернет има?

  • 598
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Е добре , сега ще пада .."голем смех"  Embarassed
Въпроса ми е към технически не толкова неграмотните мами като мен и съм сигурна че тук има много такива. Та ето : в работата ми напоследък имам нужда от интернет , а се оказва че мога да я върша и от къщи (стига да имам интернет Tired) Нещата така са се "надробили" че ако не измисля нещо ще ме махнат а и варианта да съм вкъщи ме устройва от всякъде и то не само мен а и сина ми  Wink . Проблема е в това че живея извън града, няма БТК, няма кабелна връзка, няма цифров телефон, няма ниЩо! (тук е мястото за големия смех  Embarassed) .Наблизо имаше интернет клуб, който сега е закрит и няма как да ги попитам как е станала цялата галимация , но щом е станало веднъж.... Знам само че се купува някакво оборудване ама какво  Thinking. Ако може някоя мама да ме .... осветли поне по въпроса ще съм много благодарна   Praynig
Успех в начинанията !

# 1
Галка, има тъй наречения безжичен достъп...повечето интернед доставчици го предлагат. Не знам обаче в къде живееш затова ще трябва мила сама да потичаш да говориш с твоите местни интернен доставчици - те ще ти кажат какво предлагат и колко ще струва.
Като вземеш офертите - пиши ми - ще мога да ти кажа какво да избереш.

# 2
  • Мнения: 747
Галка, ако си около София, бих ти дала доста полезна информация. Имай предвид обаче че интернет-доставчика може да ти предложи и оборудване, но по-добре за оборудването потърси фирма, която специално това предлага. Иначе нашия нет-доставчик ни предложи оборудване /антена, бридж и пр. /с над 50% повече, отколкото струваше във фирмата.  Освен това, ако само ти ще ползваш нета, излиза сравнително скъпо. За нормална връзка плащахме 60 лв. на месец; ако се вкл. повече комп. е ок /с   едно допълнително у-ство- рутер става/.

# 3
  • Мнения: 113
Е значи все пак може.... Hug Обещавам че ще се консултирам с вас преди да реша...
...ама много това 60 лв. месечно ... ooooh!

# 4
 newsm78 мисля, че различните доставчици има и различни тарифи но чак пък 60 лв.

# 5
  • Мнения: 747
Hugфакт, ако се ползва рутер и са 4 потребителя става х15 лв.
Впрочем ето:
http://www.powernet.bg/prices_home.php

Общи условия

Активация на акаунт