Каква марка АМ

  • 946
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 092
Мили мами , предстой ми да оставя дъщеря си на майка ми сама за 3-4 часа.До сега детето е  на кърма и от Ам се наложи да опита на Милупа , но не и хареса никак.
Не мога да изцедя достатъчно кърма - да не кажа почти никаква Sad и въпросът ми към вас е кое е най-предпочитаното от бебетата АМ как мислите , какво е подходящо да закупя...
Знам че всяко дете си има индивидуални потребности и предпочитания , но сигурно има такова , което много бебета обичат.
Все пак става въпрос за еднократно използване на млякото и не ми се иска да дам още 20лева както направих с Милупата Embarassed
Благодаря на всички , който ще се включат по темата. Laughing

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,дохранвам с Фрозовом Peace!Щом е за веднъж може и Фризолак 1 да вземеш,струва около 7 лв.почти всички бебета около мен с това мляко ги хранят.

# 2
  • Мнения: 532
Без да те обърквам ще ти кажа,че Nutrilon  много лесно се разтваря,има по-приятен аромат от другите и е също към 7 лв.Добре се приема от бебетата,не причинява колики и запичане,както са се оплаквали майки за Фризолака.А Фризовома се дава само на бебета с повръщане,така,че не е подходящ ако не сте с такъв проблем.Освен това в Nutrilon има пребиотици.Не е много хубаво да се сменят млеката на бебето често,така че внимателно избирай.Успех!

# 3
  • Мнения: 1 455
А кое на Милупа си дала? Аз бих ти препоръчала Милумил на Милупа.Имай на впредвид,че детето ако е било само на кърма,може да не иска никакво друго мляко.Аз докато кърмех,ме приеха в болница и майка ми цял ден се мъчи да храни малката с (три вида млека са купили) и тя е изяждала по 20 мл.

# 4
  • София
  • Мнения: 148
Ние сме на Nutrilon преди това бяха на Frizolak обаче се запекоха с Nutrilon нямаме проблеми

# 5
  • Мнения: 962
Ние сме на Фризолак,доволни сме.Не сме се запичали или нещо друго.Просто зависи от бебчето.

# 6
  • Мнения: 3 092
А кое на Милупа си дала? Аз бих ти препоръчала Милумил на Милупа.Имай на впредвид,че детето ако е било само на кърма,може да не иска никакво друго мляко.Аз докато кърмех,ме приеха в болница и майка ми цял ден се мъчи да храни малката с (три вида млека са купили) и тя е изяждала по 20 мл.
Точно Милумила давах.Пищеше от глад , но не го искаше!
Повода да пищи не е моя прищявка а резулат от обезводняването , което получих след около 20пъти повръщане.Накрая пак сука от мен , но какво и как не знам.
Имам мигрена и от болки се случва да повръщам така и да съм полуумряла и за това исках също да имам резервен вариант.
Защо така се получава!Тези кърмачета нищо друго ли не признават -отчаяна съм.
Така съм като залепена за нея и нямам нито глътка въздух за нищо.
Благодаря че ме изслушахте!
Съжалявам за изповедта Cry

# 7
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Сега сме на Аптамил, препоръча ни го педиатър защото било най-близо до майчината кърма.

# 8
  • Мнения: 6 461
Аз съм купувала само Хумана.

# 9
Ние ползваме Селиа и впечатленията са отлични.Имат и мляко Develop SRO,който се ползва за рехидратация.

# 10
  • Мнения: 27 524
На мен ми се струва малко странно дете на 5 месеца да пищи от някакво мляко, при положение, че вкусът им е доста сходен и те избщо нямат изградени вкусови предпочитания  Thinking
Според мен се дърпа от биберона, а не от млякото. Излишно е да го сменяш  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 361
Ние сме на Фризолак,доволни сме.Не сме се запичали или нещо друго.Просто зависи от бебчето.
и при нас е така  Peace

# 12
  • Мнения: 1 455
И според мен причината е в биберона! Ако искаш пробвай с друго мляко ,но си мисля,че ефекта ще е същия.И при двете ми деца ,когато ги отбивах не искаха АМ.Сина ми го отбих на 7 месеца и сучеше по много малко и дълго-храненето ни продължаваше 40 мин.За дъщеря ми съм ти писала вече.Първите дни ще е така ако до сега не си давала храна от шише,не се притеснявай.

# 13
  • Мнения: 3 092
Благодаря на всички момичета , който са се включили по темата.
Послушах ви за биберона - да дърпа се от него определено , просто не знаме как да го ползва.
Дали кърма или АМ ще дам явно ще е от лъжица. ConfusedБавно и цапащо , но е така .Днес опитах .Ще продължа да го правя.
Още веднъж благодаря! Heart Eyes

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Защо не смениш биберона и/или шишето - аз смених доста,защото не знаеше какво се прави с тях, накрая пропи от каучуковия на Чико. А беше и голям зор докато прояде АМ вместо кърма.

Общи условия

Активация на акаунт