Моля спешно за мнение за количка Peg Perego модел Aria!

  • 1 422
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 614
Ами това е, в чуденка съм за тази количка? Моля ако има хора с такава, споделете, заслужава ли си?
Всъщност колебанията ми са за това Чико http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=2731
и Peg Peregoto Aria http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1849

# 1
  • Мнения: 4 428
И аз се чудя между абсолютно същите колички и ще ми е интересно какво ще кажат мамите  Grinning Но от това, което съм чела из форума Ариата е страхотна количка и доста удобна и лека. Аз май ще се спра на нея. Пък и Пег Перего ми е слабост

# 2
  • Мнения: 1 186
Правде,на мен лично повече ми харесва количката на Peg Perego newsm10
Другата- на CHICCO....малко простее пред тази на Peg Perego
Така мисля аз-затова ти си реши  Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз като избирах количка - лека за Влади, точно след като проходи, сечудех за тази Ариа, обаче ми се стори тежка и голяма, затова купих на Премама - 190лв.-4,5 кг  PeaceИзклюително съм доволна

# 4
  • Мнения: 5 228
Аз като избирах количка - лека за Влади, точно след като проходи, сечудех за тази Ариа, обаче ми се стори тежка и голяма, затова купих на Премама - 190лв.-4,5 кг  PeaceИзклюително съм доволна

И аз исках Ариа, но когато ми трябваше, нямаше внос и купих Премама, която се оказа страхотна количка, а е и по-евтина.

# 5
  • Мнения: 2 614
Фукла, а дали имаш снимки на количката и кой модел е, не че има нещо в каталога на Премаман, исках да я видя първо

# 6
  • Мнения: 1 547
Ей, Правдазззз, ние имаме Ариа. Питай каквото ще питаш  Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 5 228
Фукла, а дали имаш снимки на количката и кой модел е, не че има нещо в каталога на Премаман, исках да я видя първо

Нямам снимка за съжаление. Ако искаш утре мога да я снимам. Моделът не знам как точно се води - мисля, че това е единствения модел лятна количка на Премама.

# 9
  • Мнения: 1 547
Добре де. Пег Перего. При все, че нашата се счупи. Не знам от какво при положение, че е ползвана внимателно, не е блъскана, товарена и пр. Счупи се металната конструкция, която всъщност е алуминиева сплав. Слава богу, вносителите са много готини и поръчах частта, от своя страна те ми я поръчаха от Италия и сега количката отново е наред. Ако това се беше случило с Чико, просто изхвърляш количката.
Ариата има още един недостатък - облегалката се държи на шнурче да го наречем. Когато детето порасне и стане по-тежко, когато се облегне назад, облегалката пада. Това шнурче не задържа облегалката в седнало положение, винаги, когато детето се отпусне, тя пада назад. Не до долу, просто детето винаги е доста облегнато назад. При нас това действа като спален вагон  Mr. Green
Това са недостатъците.
Предимствата се, че е много широка и комфортна за детето; много лека и компактна - носили сме я навсякъде и има голям кош за багаж - супер удобно.

Ако трябваше пак да избирам, пак щях да взема Ариа.

Съвет - обади се директно на вносителите и я купи от тях. Разбери и какви аксесоари предлагат към нея в момента. Така получаваш най-добрата цена  Peace

# 10
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Аз имам Пег Перего,но Pliko P3 и съм много доволна Peace

# 11
  • Мнения: 3 926
Между Чикото и Ариата и аз бих избрала ариата. Виждала съм и двата модела и наистина Пег Перегото е с предимство. Виждала съм една мама в центъра как прескача зверска преспа - просто вдигна количката с детето и реши проблема Wink Багажникът е супер, хлапетата много се кефят ако им дробиш разни бисквитки в купичката отпред Grinning А Калината скоро трудно ще стане тежка, та проблемът на Смърфи при вас отпада Laughing
Алегрото на Бебе Конфорт също не е лош избор, но Ариата е по-закътана, особено за зимата. Един съвет - като отидеш на място непременно вземи Калина и бутай с нея вътре - така ще можеш реално да прецениш коя ще е подобрият избор за теб.
Относно Премаман и аз съм чувала добри неща, но не съм виждала на живо. Сега гледах и в каталога на Мадъркеър, също има много добри предложения, които сигурно ще легнат на прилична цена в България.

# 12
  • Мнения: 2 614
Значи остава да намеря и координати на вносителите! Mr. Green Добре, много ви благодаря за бързите отговори!   bouquet
Смърф, Асе  Heart Eyes
А някаква идея къде да я видя на живо, че май ще я купя по снимка в пакостник и вашите мнения!

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 23:54 от правда_z

# 13
# 14
Модели на Peg Perego вече продават и в Хиполенд.

Общи условия

Активация на акаунт