стрийте - има ли някой преборил се успешно?

  • 823
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 043
стриите - някой справял ли се е с тях успешно след като са се появили вече? а имам и стари още от пубертет - бързо съм порастнала ли newsm78 не съм качвала и сваляла кила тогава

# 1
  • Мнения: 9 903
дааа, всички ние се преборихме успешно със стриите. И започнахме да борим увисналата гръд, целулит и плосък задник  Sunglasses
за съжаление, никой досега не е писал нещо по този въпрос. Може би някой ще услужи с линк?

# 2
  • ново
  • Мнения: 5 957

за съжаление, никой досега не е писал нещо по този въпрос. Може би някой ще услужи с линк?


 
Май се сещам  за една потребителка, ама и давам координатите само на лични Joy Тя е специалист по стриЙте.

# 3
  • Мнения: 2 531
Преборих се  ДА - психически- спря да ми пука и се радвам на децата !
Истинско "преборване" и възможно само хирургино- останалото е за "заблуда на врага"  Wink

# 4
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
При мен имаше добър ефект от едни процедури с лазер.Нужни са 3-4 процедури (в моя случай).Мойте стрий са съвсем новички,след раждането ги получих, по гърдите, от рязко наедряване и след това рязко спиране на кърмата.Колкото са по-пресни, толкова по-лесно за заличаване с по-малко процедури.Една процедура не пада под 150лв., пак в моя случай става дума.Незнам дали моя постинг ще има полза.Ще направя всичко възможно да ги залича.Чувала съм че при някой жени е помогнал 'Контратубекс'.

# 5
  • Мнения: 1 043
най много ме е яд че дадох толкова пари за кремове и мазила а и на лийрак ампулките ползвах - но явно килцата ми дойдоха в повече стигнах до 69 килограма а по гадното е че вмесец след като родих вече съм 54 - мисля че бързото спадане също е спомогнало  ooooh! а сега гледам да хапвам отвреме навреме по нещо калорично за да не увисна съвсем а няма да ви разправям как е по цял ден - и по цяла нощ съм ангажирана с нещо, малката в момента даже не е на детска градина - само това ми трябваше да се разболее  ooooh! едвам им смогвам

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Е как можеш да се пребориш.......това са нацепвания на кожни слоеве .......

# 7
  • Мнения: 9 990
Ай стига бе-стриЙ LaughingОправи си заглавието, че вече си влезнала в бисИрите ... Peace
Не се получават от рязкото отслабване ,а от качването на килограми.Това, че си свалила не е от значение-те вече са били налице, въпросните стрии.....Няма лек, има разни мазила, които замазват положението.

# 8
  • Мнения: 3 146
Само искам да добавя, че не е вярно, че не стават от рязкото отслабване - и от отслабването се получават.

# 9
  • Мнения: 1 043
стриите - някой справял ли се е с тях успешно след като са се появили вече? а имам и стари още от пубертет - бързо съм порастнала ли newsm78 не съм качвала и сваляла кила тогава
в повечето случай пиша с бебка на ръце, както виждаш правилно съм го написала доло, а за бисерите - ще се радвам да поразсмея някой  Peace

# 10
  • Мнения: 463
стриите - някой справял ли се е с тях успешно след като са се появили вече? а имам и стари още от пубертет - бързо съм порастнала ли newsm78 не съм качвала и сваляла кила тогава
в повечето случай пиша с бебка на ръце, както виждаш правилно съм го написала доло, а за бисерите - ще се радвам да поразсмея някой  Peace

абе и долО не е долО, ами е долУ, ама айде Grinning

а по темата - аз лично доста добре успях да замажа положението с разни кремове. след упорита употреба стриите се заличават и стават по-малко видими. търпение му е майката. успех!

# 11

Общи условия

Активация на акаунт