Голям проблем, трябва ми помощ!

  • 1 035
  • 7
  •   1
Отговори
Добър ден на всички в този форум. Пиша ви защото ми се появи голям проблем. Историята е следната: имам си сериозна приятелка, аз съм на 21 тя става на 18 през февруари. Разбира се имаме сексуални контакти, и сега имаме проблем - закъснява цикъла вече 10-ти ден. Случи се така че имахме контакт без презерватив но за секунди, при положение, че съм взел необходимите хигиенни мерки преди това и след това продължихме с презерватив. До сега поради страх от нейна страна никога не съм еякулирал вътре в нея. Понеже много се притеснихме на 4 и 5 ден направихме тестове (Sure Check) и двата отрицателни. Отидохме на лекар веднага и при прегледа се установи, че има някаква инфекция и бяло течение и гинеколожката ни успокой, че е нормално да закъснява и две седмици, а и при положение че приятелката ми изкара тежък грип и приемаше антибиотици и може да са повлияли. Като цяло имам доверие на лекарите, а и бяхме в частна клиника. Сега тя ми казва, че усеща все едно ще и идва, но пак нищо. От Пловдив сме и ако до събота не дойде смятаме пак да обикаляме по болници. Кажете според вас какво може да е или ако знаете къде и какво мога да направя тук. А също ако се наложи аборт какво да правя, защото техните по никакъв начин не трябва да разбират. Не че не искам дете, но не е сега времето, прекалено рано е и за двама ни  Sad. Отчаян съм, моля за съвет.

# 1
  • Мнения: 1 950
Въпроса ти не е зададен на подходящото место, но ще си затворим очите.
Нека приятелката ти направи нов тест утре сутрин, или за по сигурно кръвен в някоя лаборатория.
Не е нормално да и закъснява с две седмици, както е казала лекарката. Може ако има някакъв хормонален проблем или е бременна.
За гъбичната инфекция може да е повлияна от приемането на антибиотици преди това.

Ако не е бременна е хубаво да отиде отново на лекар за да се установи от какво е това закъснение.

Късмет и се пазете!

# 2
Благодаря за разбирането, просто ситуацията е много сложна и не знам какво да правя. Някой знае ли къде в Пловдив е най-добре да се иде?

# 3
  • Мнения: 1 950
Ей момче успокой се, къде, къде с по-сложни ситуации ще те сблъсква живота от тук нататък Wink

По принцип в нашия форум препоръчваме за Пловдив - "Торакс" и д-р Димитров.
Но има и много други добри доктори, които биха помогнали във вашия случай.

# 4
  • Мнения: 4 324
Темата никак не е на подходящото място. В "Проблемно забременяване и рискова бременност" искаме точно обратното на твоите претиснения ...

Местя темата, на подходящото място.

В Пловдив има доста специалисти. Не знам в държавна болница, дали може да се прави аборт по желание, но ако търсите частна препоръчвам Торакс. Има още една частна, за която чета добри отзиви - Селена.

# 5
  • Мнения: 2 120
Преди мноооог лета бях във вашата ситуация и само на 18 години.
Закъняваше ми 10 дни и с бъдещия ми съпруг изпробвахме метода як секс-дойде ми по време на акта. Говоря сериозно.

# 6
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички. Дано не е това, от което се страхуваме, а на тези от вас, които искате точно обратното, пожелавам по едно, че и повече дечица Simple Smile

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Преди мноооог лета бях във вашата ситуация и само на 18 години.
Закъняваше ми 10 дни и с бъдещия ми съпруг изпробвахме метода як секс-дойде ми по време на акта. Говоря сериозно.

Мдааа и ние така сме довеждали в къщи гостите от "червен бряг".

Общи условия

Активация на акаунт