Въпросчета за климатици Мидеа

  • 25 071
  • 55
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Най-накрая се спряхме на климатик Мидеа. Вчера ни го инсталираха. За мое учудване обаче докато си духа топло и изведнъж спира и почва да духа студено (мъжа ми твърди че върти стайния въздух, понеже си бил набрал Т-рата). Притесних се  Confused. Така ли се държат Мидеите? На работа климатика като спре да духа топло, просто си спира вентилатора.
Споделете и с вашите климатици ли е така?

# 1
  • Мнения: 344
Прав е мъжът ти. И в майка ми климатика така прави, но духа съвсем леко студено! Не е проблем, топли идеално!

# 2
  • Мнения: 9 095
ние сме много доволни от Мидеата, това не трябва да те притеснява, супер си е климатика Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря ви! Помислих си че само нашия е така  Blush.
Да ви попитам, имате ли тапи на външното тяло, които да обират вибрациите?

# 4
  • Мнения: 9 095
м за тези неща вече ще питам любимия, щото аз климатика го знам само дотам че да си наглася температурата, той ме знае какъв съм карък и той си се оправя и с чистене на филтри и всичко и да ти кажа незнам, ако искаш ще го попитам Peace

# 5
На работа сме с такъв климатик "Мидеа".Да,така правят,съвсем нармално е .Споко! Wink

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Моля ви ако някой знае нещо за въпросните тапи за външното тяло да сподели опит. Нужни ли са, вършат ли добра работа? Ако липсват това вреди ли на климатика?

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ние нямаме тапи на външното тяло. Не съм забелязала обаче да вибрира или да има проблеми без тези тапи. Вече две години сме с Мидеа-та и съм мн.доволна  Peace
  За студения въздух вече са ти казали  Grinning

# 8
  • Мнения: 5 362
Прав е мъжът ти. И в майка ми климатика така прави, но духа съвсем леко студено! Не е проблем, топли идеално!
Майка ми си купи също такъв климатик.Работи по същия начин.
Между другото и нашият е така,само че е Осака.

# 9
  • Мнения: 9 095
ние имаме и тапи и тампони newsm78

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Доколкото знам, това с духането е при всички конверторни климатици. Имам Мидея, същото прави. Имам и инверторни, те спират да духат като стоплят. За тапите на Мидея не мога да кажа нищо, но за другите, които са втора употреба, от фирмата която ги постави ни казаха, че ако вибрират много, ще дойдат да поставят тапи. Не съм имала обаче такъв проблем.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Доколкото знам, това с духането е при всички конверторни климатици. Имам Мидея, същото прави. Имам и инверторни, те спират да духат като стоплят. За тапите на Мидея не мога да кажа нищо, но за другите, които са втора употреба, от фирмата която ги постави ни казаха, че ако вибрират много, ще дойдат да поставят тапи. Не съм имала обаче такъв проблем.
Честно казано се притеснявам за съседите. Мъжа ми ги усеща тия вибрации, аз по-трудно ги долавям Wink. Интересното е че не се усещат навсякъде в апартамента.

Благодаря на всички ви за отговорите!

# 12
  • Мнения: 9 095
ми то било тампон за вибрациите, а тапите да не тече, ама сложете си ги ако сте ги махнали Peace

# 13
  • Мнения: 1 209
здравейте , моля ви мами, напишете моделите на мидеа,  от които сте доволни и които са преживели големите студове. сетра ми има 2 мидеи - един стар, супер здрав и топлещ и един нов,  който на -12 замръзна изцяло.

# 14
  • Мнения: 9 095
зависи и къде е външното тяло, не е смао до модела Peace

Общи условия

Активация на акаунт