каква играчка би зарадвала 10месечно момченце

  • 979
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
мами моля дайте идея ,каква играчка би зарадвала 10 месечно момченце newsm78
мерси предварително Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 6 164
Нещо с много копчета и много мелодии! Peace

# 2
  • Мнения: 7 723
колкото "по- шумно"-по- добре Peace

# 3
  • Мнения: 2 242
и аз съм за пееща играчка с бутончета  Wink

- може също пумпал,

- играчка тип кутия, в която да пъха предмети (има най-различни) примерно

- низанка (има с фигурки и с кръгчета), но за тази възраст трябва да е с по-големи отвори на кръгчетата/фигурките, понеже още не са координирани движенията. Примерно:
 

- а от този тип са  страшно полезни и интересни, но за след няколко месеца (ще развива както моториката на детето така и мисленето и концентрацията) 

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 21:34 от Slavi

# 4
  • Мнения: 1 448
Дрънчаща и подскачаща, мамчето да му мисли после  hahaha

# 5
  • Мнения: 397
Колкото е по-музикална толкова по-добре!!! Mr. Green /За ужас на родителите! ooooh!/

# 6
  • Мнения: 643
Моето гардже на тази възраст много се кефеше на кубчета, с които чукаше едно в друго колкото сила има. Колкото по цветни толкова по добре.

# 7
  • Мнения: 6 461
Нещо с много копчета и много мелодии! Peace
Peace

# 8
  • Мнения: 5 362
Музикална Peace

# 9
  • Мнения: 2 821
гумена книжка за банята Mr. Green...безшумна е, но е супер за лапане

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
и аз съм за пееща играчка с бутончета  Wink

- може също пумпал,

- играчка тип кутия, в която да пъха предмети (има най-различни) примерно

- низанка (има с фигурки и с кръгчета), но за тази възраст трябва да е с по-големи отвори на кръгчетата/фигурките, понеже още не са координирани движенията. Примерно:
 

- а от този тип са  страшно полезни и интересни, но за след няколко месеца (ще развива както моториката на детето така и мисленето и концентрацията) 
Къде има такива джаджи?

# 11
  • Мнения: 2 242

това са играчки на Симба (SIMBA TOYS) от официалният им сайт http://www.simbatoys.de/en/world_of_toys/wot/index.html
Някои се правят в БГ и изнасят за Германия, а каквото остане може да се намери в склада им в Студентски град. Има ги и в ХИТ хипермаркета, но са по-скъпи и ограничен избор.

В склада има страхотни, но проблема е, че никога не знаеш кой точно модел ще има Twisted Evil. Ние сме ходили няколко пъти и са все различни. Много съм доволна от дървените – едно голямо влакче (има го в ХИТ с разлика 3-4лв), кутията от предишният ми постинг и низанката със многото фигурки пак от предишният ми постинг.
Между другото, са едни от малкото стимулиращи и развиващи определени умения играчки, които съм намирала  Peace

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 23:09 от Slavi

# 12
  • Мнения: 1 104
Мисля, че тези дървени играчки ще събудят интереса у мъника.

# 13
  • Мнения: 5 026
Шарено,шумно,дрънчащо,шантаво...  Wink

# 14
  • Мнения: 4 621
Нещо с много копчета и много мелодии! Peace
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт