Мнения за д-р Нецов

  • 1 317
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Здравейте, разрових се из търсачката, но повечето мнения които открих са доста стари. Има ли някоя от Вас която сега да ходи при него или пък скоро да е раждала. Интересувам се защото съм го избрала за гинеколога, който да следи бременността ми и искам да съм сигурна в избора.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 524
Страхотен специалист е др. Нецов, гледам скоро ще се появи бебо, при него ли ще раждаш?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 247
И двете деца ми ги е изродил той.За мене е най-добрия.Имам огромно деверие в него.Ако имаш повече въпроси можеш да ме питаш.
Успех.Добър избор за лекар. Peace

# 3
  • Мнения: 1 114
Момичета, благодаря Ви за отговорите. Знам, че Нецов е добър специалист, но се отказах да раждам при него, защото не ми се ражда в частна клиника. Може би съм предубедена, но нямам доверие в частните клиники. Mimok_l, виждам че скоро си раждала, при него ли роди? Ако е при него в частната клиника напиши отзиви.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 247
Болницата на Мазнейкова е доста добра.Разликата е огромна.По-скоро прилича на хотел отколкото на болница.Парите си заслужават и хубавото е че вкичко си е официално и няма даване на ръка.А и при мене водещо беше да съм при Валери Нецов. Peace

Ето отговора ми и от една друга тема:"Много съм доволна.Беше ми достатъчно че Валери Нецов ми е доктор.Доста внимание ми обърнаха.Родих нормално с опойка (катетър в гръбначния стълб).Бях сама в родилната зала.Пуснаха ми музика,Нецов каза че ако можеше и телевизор ще ми донесе.Целият персонал идва да те наблюдава как върви раждането.Постоянно ме питаха как съм,ако искам нещо да ми помогнат.Даже санитарките идваха да ми правят компания.Стаите са хубави, с модерни легла и храната даже ставаше за ядене.Д-р Мазнейкова също ме посети докато раждах и след това всеки ден идваше да ни види.Като се има впредвид че предишното раждане ми беше в Шейново , сега всичко ми изглеждаше като на хотел.И как да не се държат добре при положение че си плащаш 1200лв.Ако имаш още въпроси ме питай.С удоволствие ще ти отговоря."

Общи условия

Активация на акаунт