Кога сложихте бебето в нормална количка?

  • 3 335
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
Нашата принцеса до преди няколко дни си беше винаги в maxi cosi-тo,никога не сме е слагали в тези колички дето бебето е легнало.Но maxi cosi-тo ни умаля,и сега сме сложили другата представка.Обаче маи и там не иска да стои,а дали не е малка за тази??? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 666
Какво разбираш под нормална количка?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз нещо не разбрах...досега в кошче ли сте я слагали?

# 3
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ако до сега се е возила в кошче за кола на макси-коси, монтирано на количката, а сега се опитвате да я сложите напълно легнала е естествено да не иска. От кошчето е можела да вижда повече неща, все пак там не е съвсем легнала.
На въпроса ти, синът ми се возеше легнал до към 4м, само в колата се возеше в кошчето. След 4-4,5м. се наложи да го повдигнем в количката иначе не искаше да се вози вече легнал там.

# 4
  • Мнения: 5 026
Какво разбираш под нормална количка?
И аз не разбрах?!

# 5
  • Мнения: 1 559
преди бе6е в такава представка,сложена на коли4ката(не е са6тата марка ,но е еднаква с тази)http://www.maxi-cosi.nl/
а сега е в тазиhttp://www.aanbodpagina.nl/320224_quinny_speedi_sx_diverse_kleur … _2006_en_2007.asp

# 6
# 7
  • Мнения: 1 610
слагай я спокойно в коли4ката, можеш леко да я повдигнеш даже.детето ве4е сяда няма какво да се двуомиш....моето бебе седи седнало в коли4ката от навършени 3 месеца

# 8
  • Мнения: 1 559
Да бе по принцип ги дават от 0 -6 год. ...ли не6то такова...ама маи докато свикне ще е мъка.Сега има доста място около нея,а преди беше в по малко кошче и може би затова се мърда и протяга много... Thinking

# 9
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ами пробвай да и застелиш дебела пелена или одеалце, за да се чувства по-уютно в количката. Така ще запълниш част от празното пространство и ще има къде да се гуши.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 047
....моето бебе седи седнало в коли4ката от навършени 3 месеца

Верно ли?! Браво на вас...

# 11
  • Мнения: 742
Аз лично смятам, че детето не бива да стои седнало поне до 6-тия месец, така че от скоро ползвам летния кош на количката , т.е кош-тип столче Hug

# 12
  • Мнения: 6 164
Значи аз нищо не разбрах, линковете не показват нищо, но Крис беше до 40 дни в зимен кош, после в летен, че си стана горещо, после в 3ти месец го повдигнах с едно ниво (наклон от 30о) и като направи 6 - седнал.[/color]

# 13
  • Мнения: 4 629
В "нормална" количка слагахме синът ни откакто се е родил. В кошето го возех само, ако е заспал в колата и така го слагах в количката

# 14
  • Мнения: 643
Ами повдигни я леко, за да може да вижда и предполагам, че ще се противи по малко, на тази възраст спокойно може да сте полу легнали, не седнали все пак, но поне да вижда света. Моят само така беше доволен.

Общи условия

Активация на акаунт