Бебешки храни Селиа

  • 2 604
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 679
Препоръчаха ми бебешки храни Селиа. Ползвате ли ги и какво ви е мнението за тях?

# 1
  • Мнения: 1 353
Един път се излъгах и купих.Малката не го искаше и се наложи тати да го изяде.Има аромат на ванилия и стои много мазно-определено ароматите са му в повечко Sick

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Племенницата ми беше на АМ Селия - само то не я запичаше. Аз купих безмлечна каша, но Жасмина не я хареса - подарих я на една приятелка, нейната кукла пък много я хареса.

# 3
  • Мнения: 1 448
За първи път ги чувам  newsm78

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За първи път ги чувам  newsm78
И аз!

# 5
  • Мнения: 6 461
Ароматът на ванилия е много натрапчив.

# 6
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Eдинственото, което знам е че са френски.

# 7
Педиатърката ми ги препоръча и потърсих повече информация на тях - ето адреса ако ви интересува -

www.celia-bg.com

Ние ползваме Селиа "Диастаза"  Grinning

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дъщеря ми пише АМ на тази марка след като отказа Фризолак.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 457
Бях чувала само за млеката им - общо взето добри отзиви. Но сега като разгледах сайта им, не ми харесва нещо тази ванилия в кашите за бебче на 4 месеца  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 679
Педиатърката ми ги препоръча и потърсих повече информация на тях - ето адреса ако ви интересува -

www.celia-bg.com

Ние ползваме Селиа "Диастаза"  Grinning


мерси

# 11
Ние сме много доволни от АМ Селиа.Сайта е страхотен и намерих много отговори на въпроси,които са ме интересували.Скоро използвахме Celia Devlop SRO и Celia Devlop AD (против диария) и растройството ни спря за няколко часа.

# 12
  • Мнения: 1 679
Ние сме много доволни от АМ Селиа.Сайта е страхотен и намерих много отговори на въпроси,които са ме интересували.Скоро използвахме Celia Devlop SRO и Celia Devlop AD (против диария) и растройството ни спря за няколко часа.

При диария много ни помогнаха кашите на Милупа за диария

# 13
  • Мнения: 3 042
Купувала съм няколко каши Селия на дребният - не бяха лоши. Изяде си ги.
По едно време му давах и АМ Селия 3. Според мен поне има същият вкус като на Фризо 3 - и в двете има ванилия. Wink

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
  Eдинственото, което знам е че са френски.

А аз защо мисля, че са испански  newsm78
Дъщеря ми пи известно време АМ Селия 2 и 3, но в един момент в града не можех да ги намирам и минахме на друго. Ароматът на ванилия лично на мен ми е любим, а и на малката доста й харесваше  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт