Дали започва раждането???

  • 891
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета нощеска се събуждах 3 пъти от болки ниско долу в корема,бяха слаби но на определено време.Боля ме до сутринта и забелязях че като ствам ме облекчава,а като легна пак ги усещам.Казах си почва се и лежах и чаках да се усилят,обаче те взеха че спряха.Значи ли според вас че раждането наближава доста или какво значи въобще?????

# 1
  • София
  • Мнения: 717
По тези признаци, според мен наближава, но не започва същинското раждане. Просто имай готовност във всеки един момент. Grinning

# 2
  • Мнения: 46 437
Щом спират, когато се раздвижиш, значи са подготвителни контракции, когато започнат същинските, няма да можеш да ги спреш като се движиш. Според мен не започва, но като ти гледам лентичката, няма да чакаш още дълго до голямата среща Grinning
Леко раждане и прекрасно бебче Grinning

# 3
  • Мнения: 3 042
ей, Дудка, кога пита как се изчисля термина, кога почна да раждаш - как минава бързо времето, а? Simple Smile
успех ти желая!

# 4
  • Мнения: 277
Според мен приближава момента, аз 10 дена след една такава нощ с болки родих в 37 г.с.. Успех и скоро да се похвалиш, че гушкаш бебчо.

# 5
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ако са контракции (коремът се стяга и става твърд), стискам палци всичко да е наред. Всъщност на този етап е нормално да имаш контракции, което пък не значи със сигурност, че веднага ще е събитието  Wink . Ако са болезнени, на определен период и не престанат, а зачестят, тогава почва. Каквото и да е, събитието наближава, така че успех!

# 6
  • Мнения: 779
Аз мисля ,че ако се е почнало няма спиране! Щом болките са спряли най-вероятно е фалшива тревога.Но не разчитай много на моето мнение,виж какво ще кажат и другите мами, защото моето раждане започна с изтичане на водите.Обади се на гинеколога,който ти води консултациите и попитай  phoneuu !
За всеки случай  се подготви с багажа,за да си по -спокойна!Желая ти успех и успешен финал за теб и малкото човече!  Hands Thumbsup   Hands Thumbsup   Hands Thumbsup

П.С.И да се похвалиш после! Two Hearts

# 7
  • Мнения: 2 258
Успех ти желая! Simple Smile

# 8
Хей, мило майче, момента определено наближава.
Може да минат и още няколко дни  Rolling Eyes
Леко раждане ти желая!

# 9
  • Мнения: 338
То че раждането наближава, наближава. И аз имах такива болки няколко дни преди да родя, но при същинските болки, не можех да стоя на едно място,а какво остава да спя. Все пак е индивидуално.
Дано при теб болките не са силни, желая ти леко раждане и най-сладкото бебе:).

# 10
не мога да ти отговоря точно на въпроса, но ти желая леко раждане и най-хубавото и здраво бебче!!!

Общи условия

Активация на акаунт