Гласове в Бъдещето!

  • 490
  • 5
  •   1
Отговори
http://www.occultism.biz/voices/

Напишете това, което винаги сте искали да кажете пред света. Ако имате възможност да оставите съобщение на тези, които ще живеят 1000 години след нас и се чудят какво ли е било 1000 години преди тях, напишете им как живеете. Какъв е вашия свят. Ние ще го публикуваме. След това разпространете тази страница сред приятели, познати, форуми и блогове. Така една част от света ще чуе посланието ви. А може би някак то ще отлети и в бъдещето.

http://www.occultism.biz/voices/

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Страхове от ГМО, ваксини, пластмаси, замърсявания, пестициди.......Ядрена енергетика......Още нямам LCD монитор .......небето е премрежено от ел.жици........Все още има Черно море и няма изгледи да изчезне............... В София се строи метро...........Няма завод за преработка на отпадъци.........Влизаме в Европейския съюз до година........Четем книги напечатани върху хартия........започват да навлизат нано технологиите.............караме един 20 годишен Golf.....на бензин и газ........Все още има ТЕЦ- ове.........

# 2
  • Мнения: 1 517
     В последните 100 години много бурно развитие търпи човечеството  newsm78 За разлика от предните епохи...Всичко става толкова динамично, за добро или лошо. 1957 баща ми още не е ходел на училище като му разправяла баба му как по жиците ще ходи един Ради и ще говори...и дошло радиото. После телевизора...сега татко е на 55, компютрите станаха ежедневие, нама непреодолимо разстояние, а най-богатите вече летят в Космоса на разходка...чудя се след колко години ще стане ежедневие да "прескочиш до Венера напр."...
   Естественото започна да изчезва...изскуственото ще стане естествено...
   Отговорът на всички въпроси е: Трябва да има БАЛАНС. Като в счетоводството  Laughing Не може само добро, нито само лошо...златната среда му е майката!!! И понеже всяко правило си има изключения, тук исключението е, че за някои неща трябва да си максималист - или всичко, или нищо...

# 3
  • Мнения: 1 080
Липсва развитие в културен аспект . Всичко е някак замряло .Напоследък не  се открива нищо друго освен нови оръжия ,нелечими болести и  антибиотици . Все още има българско население на земята .

# 4
  • Мнения: 25 550
Още няма следящи камери навсякъде, но се работи по въпроса. Днес в ДГ, утре - на всяко работно място!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Big Brother's watching You!  Twisted Evil

# 5
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Живея В днешния ден и живея ЗА днес. Правя планове до следващия уикенд и се чувствам щастлива.
Искам да живея спокойно и качествено, постигам го до известна степен.

Най-голямата ми радост са приятелите и пътуванията.
Най-големият ми проблем са разстоянията и болестите.
Приемам за даденост семейството си и стандарта ми на живот.

Обичам да се надявам и да вярвам, правя го непрекъснато. Което разбира се не изключва, че постигам своите ежедневни върхове! Смятам, че ги заслужавам и ги ценя.

Общи условия

Активация на акаунт