Всички ли правихте ремонт преди да дойде бебето?

  • 6 534
  • 90
  •   1
Отговори
Здравейте!
Интересува ме дали всички сте правили ремонт в стаята, преди да се роди бебето?Скоро очаквам бебе, а живея на квартира. Ще бъдем тук още няколко месеца и затова не искам да правя никакъв ремонт. Какво според вас е достатъчно да се направи преди да се роди бебето?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 814
Ние правихме.
Според мен е достатъчно да се 'освежат' стените, дограмата и пода /да се изпере килима, напр./
Да се почистят мебелите и т.н
Щом не искаш - не прави - едно основно почистване е достатъчно.
Леко раждане Wink

# 2
  • Мнения: 6 461
Здравейте!
Интересува ме дали всички сте правили ремонт в стаята, преди да се роди бебето?Скоро очаквам бебе, а живея на квартира. Ще бъдем тук още няколко месеца и затова не искам да правя никакъв ремонт. Какво според вас е достатъчно да се направи преди да се роди бебето?

Не мога да кажа ,че съм дръпнала основен ремонт ,но направихме задължително освежаване -боядисвахме прозорци,врати,стените с латекс.... Wink
Желая ти леко раждане.  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 640
и аз мисля, че основно чистене е достатъчно в такъв случай.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 644
Ние правихме,но живеем в собствен апартамент
Както ти е казала denis_d -едно основно почистване,изпиране и освежаване ще свърши работа
леко раждане и  сладко бебче Hug

# 5
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Ние правихме но апартамента си е наш,ако ще се местите скоро,едно основно почистване е достатъчно.

# 6
  • София
  • Мнения: 797
 Зависи от състоянието на апартамента или конкретно стаята. Мъжът ми мина само стаите с латекс, друго не беше необходимо, плюс основно почистване естествено.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 488
Нашето жилище беше ново закупено и нямаше как.Но наистина по задълбочено чистене ще свърши работа да не се повтарям и аз сега добре са го обяснили преди мен.

# 8
  • Мнения: 3 164
За първото дете направихме почти основен ремонт Grinning но за второто само стаята-тапети+латекс Wink

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
моя случай не е за пример, тъй като ние се пренесохме в ново жилище заради бебето (там където живеехме не можехме да останем) и всичко ни е ново и ремонтирано,
но ако бях в твоето положение щях само да изчистя основно, ако стените са много зле един латекс и толкова, мисля че най-важното е на бебо да му е чисто и топло и да гообграждате с много любов
Леко раждане

# 10
  • Мнения: 5 026
Ние правихме основен ремонт на нашата стая-изолация,паркет, голямо разместване....  Wink всичко подновихме.

# 11
  • Мнения: 8 917
Правихме, да Peace

# 12
  • Мнения: 5 362
Да правихме.Освежихме кухнята и я преподредихме.Холът също.Не беше кой знае какъв ремонт,но все пак правихме промени.

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.......да се 'освежат' стените, дограмата и пода /да се изпере килима, напр./
Да се почистят мебелите и т.н
Щом не искаш - не прави - едно основно почистване е достатъчно.

 Peace

Иначе за протокола - да, ние правихме ремонт.

# 14
  • Мнения: 3 334
и аз мисля, че основно чистене е достатъчно в такъв случай.
абсолютно Peace

Общи условия

Активация на акаунт