Игри за отмора

  • 1 523
  • 16
  •   1
Отговори
Бихте ли си почивали зад компютъра с някаква игра от типа на тези?
http://softkeybg.com/catalog/index.php?CID=1245

# 1
  • Мнения: 2 677
Непрекъснато го правя!  Peace Докато дребосъкът спи, аз съм пред компютъра и или се ровя в нета, или загрявам с някоя игра.  Laughing Не точно с такъв тип игри - сега съм на вълна Need for speed - Carbon.  Twisted Evil

Мислех си да пусна такава темичка, но ме изпревари.  Joy
И на мен ще ми бъде интересно дали има мами-геймърки  #2gunfire и ако има - какво играят. Затова ще следя темата.  Hug

# 2
  • Мнения: 7 914
Ооооо разбира се, че имам местния доставчик ни е предоставил, дори около 50-ина и  си има рангове и тн...а игричките са пъзелчета, стратегии, има и военни ( ама са си почти детски)....много ми е приятно да си отмарям с тях Peace

# 3
  • Мнения: 94
Zdraveite, neprecysnato igraia kogato imam vreme (no mnogo riadko mi se slu4va) v momenta sym na Caezar IV - mnogo e gotina. No po 4esto mi se slu4va pomagam v igrite na goliamata - Sonic i dr takiva Wink

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 488
Обожавам да ми минава времето така но вече нямам време за съжаление  Weary Но пък новото занимание си е яко  smile3534

# 5
Играя и то много. Дори понякога се срамувам да си го призная. Сега съм се зарибила по -spam061- . Харесват ми и логическите в ohoboho.com.

# 6
  • Мнения: 1 059
о да играя когато имам време

# 7
  • Мнения: 3 334
рядко играя,защото не ми остава време!

# 8
  • Мнения: 463
ние с любимия пък играем на шах на компютъра всяка вечер Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 39 744
Отмаряме... така да се каже Simple Smile

# 10
  • Smallville
  • Мнения: 994
Точно такива не бих играла ,фен съм на друг тип игри
И на мен ще ми бъде интересно дали има мами-геймърки  #2gunfire и ако има - какво играят.
Ами има, то ми личи от аватара.Предпочитам куестовете,но за жалост повечето не са преведени и не мога да ги играя,сега се мъча с една такава,непреведена и не мога да я подкарам newsm78

# 11
  • Мнения: 510
Мммда и аз съм любител на игри. Харесвам игри от най-различен тип. В момента играя ice age2 и heavy metal fakk2.

# 12
  • Мнения: 6 164
Да, аз постоянно това правех в офиса! Whistling

http://www.zaigravka.com/
www.miniclip.com
и много други, ама съм затрила сайтовете, а и вече не съм в офиса! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 651
Въпроса мисля, че е "Бихте ли си купили тези игри?"
Да бих, цените са разумни, а ако са правени в БГ, още по-бих.

# 14
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Оооооо разбира се! Преди бях вманиачена в доминото в яху. Сега покрай малката няма време, но още са ми тръпка.

Общи условия

Активация на акаунт